olejova vana

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

olejova vana

Příspěvek od ozzy »

Ahoj forumaci možna že odpoved najdu v FAQ,ale nemam moc času,jsem v Bulharsku u černeho moře a stala se mi takova vec.Je to par let jak jsem pri vymene oleje strhnul zavit u vypoušteciho šroubu.Ten krat v servizu udelali novy zavid a dali novy šroub.Letos pred odjezdem mi menili olej a mechanik mi dal delši šroub s duvodem že kape olej.Pred tim jsem si nevšimnul že pod autem je flek,ted ale po každem zasteveni flek a sou tam 2 až 3 kapky oleje!Mam ten olej vypustit a hledat rešeni nebo mam jed zpet a rešit to doma?Bojim se abych ne zustal viset na ceste!A proto žadam o radu.
Dekuji
ps:olej se ztraci nepaterne a sebou mam i litr k doliti!

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: olejova vana

Příspěvek od maku »

Ahoj pokud ti jen kapka tak staci dolit a resit to az doma nic stim nepokazis pokud tam budes mit oleje dost.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

rimpac
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.07.2012 07:33

Re: olejova vana

Příspěvek od rimpac »

Prostě jeď domů a hlídej si stav oleje, pokud to jen kape mělo by to být ok. Pokud si to chceš pojistit tak si někde na benzince kup čistič na brzdy a silikon na motory a trošku to tím zajisti. Až přijedeš tak opravit pořádně

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: olejova vana

Příspěvek od vtuni »

koupil bych na benzince litr oleje at máš na dolívání .. kontroloval průběžně stav..a řešil to až doma..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: olejova vana

Příspěvek od ozzy »

Dekuji chlapi ja mam u sebe litr oleje a taky zkusim zaplacat okolo šroubu jak jste mi poradili a držte mi palce. :oops:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“