Zlobí první poloha stahování okna.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.07.2009 22:44
Bydliště: Teplice

Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od Martin3 »

Zdravím všechny,nepřicházím s žádnou novinkou,zkrátka mi klasicky blbne první poloha stahovaní okna.Tlačítko špatně reaguje na krokové stažení okna v důsledku obroušení plastového jezdce (ve tvaru T) viz. foto, jak jsem se tu již dočetl. Zkoušel jsem i podle návodu odsud, prohodit jezdce přední za zadní,pomohlo to jen na chvíli. Má někdo zkušenost s tím,jak to pořešit?Mimo zmíněného prohození.Popřípadě zda se dá ten jezdec koupit? Už vidím, jak si ve VW budou klepat na čelo :fool: ,když po nich budu chtít jen ten jezdec. Dík za reakce.
Přílohy
plastový jezdec ve tvaru "T"
plastový jezdec ve tvaru "T"

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od kmara »

No já mám stejný problém. Zkoušel jsem to rozebrat a vyčistit podle návodu, ale pomohlo to tak na týden..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od Kwapo »

A neni jednodušší, rychlejší a snad i levnější koupit nové ovládání oken? Nemám na mysli funglovku, ale prostě jiné? :D

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od DUB57 »

Jiné použité bude zase vyběhané.
http://aukro.cz/spinac-ovladac-spousten ... 29239.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od vory90 »

Měl jsem stejný problém,pomohlo čištění lihem. Nevím čím jste to čistili vy. Zatím to tam mám dva měsíce a funguje.

MA.RTI.N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 15.07.2008 21:20

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od MA.RTI.N »

jo taky me to serdí :)) sem to vcera strikal kontaktolem a ted funguje u ridice dobre a u spolujezdce hur :D

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od Hudy »

A nějaký návod na rozebrááníí?Doufám že není potřeba rozkuchávat celé dveře

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od klasek »

Dveře není potřeba, stačí jen vyndat madlo s ovladačema. Zlobí mi to taky, ale kupoval jsem teď jeden ovadač kvůli něčřemu jinýmu, tak tam zkusim přehodit z ovladače spolujezdcova skla. Snad to bude stejné.

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí první poloha stahování okna.

Příspěvek od Patrik »

Stačí rozebrat madlo:nejdřív ten malej plast, pak trhem nahoru vyndat madlo, dole je na 3 šroubky ten ovladač, rozebrat to, buď jsou tam hvězdičky, nebo křížový šroubky, a pak jsem to celý rozebral, nic obroušenýho jsem po 240tisících neměl. Stačí celý ovladač, respektivě všechny jeho plastov součástky, pečlivě umýt, a vyčistit, nechat uschnout, a vše vrátit zpět. Nyní vše funguje naprosto v pořádku. Není v ničem problém.

Nebo koupit nový ovladač, použitý bude opět nanic, a nový ve VW stojí cca 1700,- ale dá se sehnat i jiný, například autokelly, ale nevím jak je to z kvalitou.
EX Passat 3BG US Look

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“