ABS problém-vyřešeno

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

ABS problém-vyřešeno

Příspěvek od -DaNNy- »

Prosím, poraďte mi s následujícím problémem. Umyl jsem auto wapkou a od té doby jeden problém za druhým. Nejdříve se rozsvítila kontrolka ABS a ESP, následně auto začalo pípat a rozsvítil se červený vykřičník (ruční brzda). Načetl jsem následující chyby na vagu:


1 Nalezeny chyby:
18057 - Pohon datove sbernice Chybi odezva rid.jednotky ABS
P1649 - 35-10 - - - Sporadicky

1 Nalezeny chyby:
01316 - rid.jedn. brzd
49-10 - bez komunikace - Sporadicky

Smazání nepomohlo, vzápětí se rozsvítily kontrolky znovu, znovu pípání a k tomu se přidal check motoru s touto chybou:


18057 - Pohon datove sbernice Chybi odezva rid.jednotky ABS
P1649 - 35-00 - -

Do jednotky ABS se vagem dnes už nedostanu(včera jsem se dostal ještě v pohodě), nejde otevřít, nevidí ji. Nevíte prosím co s tím? Neměl jste někdo něco podobného? Nemohlo odejít ABS, rsp jednotka ABS? Wapkou jsem stříkal pouze na kastli a kola, motor jsem nemyl. Nebo to je jen shoda náhod a ABS odešlo stářím? Jedná se o Polo 6N2 Gti rv. 2001.

Díky za každou radu


*Edit* Tak vyřešeno. Byl to pouze vycvaklý konektor u bateriové svorky. Šel jsem po pojistkách a narazil na tohle. Zacvaknuto a problém vyřešen, kontrolky zhasly, chyby jdu vymazat:-) Kéž by to všechno šlo takto :D To jen pro případ, kdyby se někomu stalo něco podobného, zkoukněte pojistky a dráty/konektory...

karmann155
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.10.2012 21:09

Re: ABS problém-vyřešeno

Příspěvek od karmann155 »

Dobrý večer , mám také zajímavou závadu,po prudkém brždění abych nesrazil srnu cca 90 km ,začalo svítit žlutě ABS a pod tím kontrolka s kroužkem ,ABS ti pádem vůbec nefunguje,dle diagnostiky je nefunfční hydraulické čerpadlo ,máte někdo zkušenosti jak opravit? děkuji Pavel

MIRAUTO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.09.2012 23:13

Re: ABS problém-vyřešeno

Příspěvek od MIRAUTO »

Ahoj. Mevím jaké máš auto a jaké ABS. Na jednotce ABS je černý válec a to je čerpadlo.S něho vedou dva černe hrube dráty a vedou do konektoru.Ten bude mít oxidaci .Když bude konektor OK bude črpadlo spálené.

karmann155
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.10.2012 21:09

Re: ABS problém-vyřešeno

Příspěvek od karmann155 »

Děkuji, jen musím zjistit kde u VR6 ,je vůbec čerpadlo ABS ?

karmann155
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.10.2012 21:09

Re: ABS problém-vyřešeno

Příspěvek od karmann155 »

Mám Sharan 2.8 VR6,150 kw, r.v.2002

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“