VYVAŽOVÁKY! !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
rlspraha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.08.2011 15:28
Bydliště: Praha

VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od rlspraha »

Zdar panove, vzhledem k tomu, ze mne potkal problem s protocenym nahonem olejoveho cerpadla a objevil jsem moznost vyreseni problemu navzdy tak se s vami podelim.... Jak vite problem neni pouze v onom sestihranu, ale take a hlavne v materialu vyvazovaci hridele do ktere je sestihran zastrcen....ten material je blato a vzhledem k tomu, ze jiz z vyroby tam ten sestihran nesedi presne a drzi na hranach tak vime jak to dopada.....SOUDRUZI Z NDR TO PROSTE NEZVLADLI :twisted: :twisted: :roll: Takze, abych se dostal k jadru mam firmu, ktera vyrizne z te hridele meky material, ktery nahradi jinym a nejtvrdsim moznym, zavari laserem, pripravi otvor pro sestihran naprosto presny takze drzy nejen na hranach..... Pak uz jen zbyva dodat novy sestihran a problem je vyresen NAVZDY. Vymena pouze samotneho sestihranu nestaci a je to jen oddaleni nevyhnutelneho..... Takze pokud mate nekdo zajem zaridim....cena je 4000,-kc, kdyztak sz

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Koník »

A to ti přivezu auto a ty to uděláš, nebo ti musím přivézt jen ten samotný díl.

rlspraha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.08.2011 15:28
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od rlspraha »

Samotny dil, je to nutne predem se domluvit a trva to tak cca 3 hodinky.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Nevím ,kdo ti dělá ty vyvažováky,ale to co čtu tam bych řekl,že to kupuješ ode mě a pak nabízíš dál.No to bych raději tady moc neprezentoval.Případní zajemci se obracejte na mě/SZ nebo 604543482/,aby to nebylo přes deset lidí a každý si na tom něco přihodí.Z toho bych nebyl moc nadčenej,protože to nepřináší nic dobrýho.Tuto ůpravu provádím již několik roků a vývojem jsme došli k "dokonalosti".Takže nerad vidím,že někdo líže smetanu za mě. :D
více na:www.vyvazovaky.cz
Naposledy upravil(a) sharik4x4 dne 17.12.2013 14:43, celkem upraveno 2 x.

rlspraha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 03.08.2011 15:28
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od rlspraha »

Nevim nic o tom, ze bych to bral od Tebe.....nevim kdo je sharik 4x4, ale pokud preci jen tak vis, ze to prodavas za 3500,- a cesta k Tobe taky neco stoji..... Ver, ze nepotrebuju lizat nejakou smetanu...... No a jestli je to jinak a spletl si se tak Tvou omluvu prijimam a co jsme si to jsme si ;-))

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od pásovec »

Jsem četl zajímavý článek od velmi renomovaného člověka z oboru a ten tam nadnáší hypotézu, že to možná udělali schválně takhle srackový! Aby prostě auta nevydrželi milion km...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od uncompromised »

pásovec: byl tu o tom článek minulý nbo předminulý týden

Uživatelský avatar
pepa3205
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.06.2009 07:39
Bydliště: Východ :))) (okolie Vranova)

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od pepa3205 »

trochu OT, ale predsa k teme
vyvazovaky som menil zhruba pri 130k, teraz mam 212k, co myslite, budu tie druhe z lepsieho materialu, alebo to iste hov.o?????
nerad by som zase menil turbo a filter pev. castis okolo toho..... stalo ma to ......:(

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Já těžko zjistím,jestli člověk,který si to od mě nechá opravit vyvažováky,je dál neprodává z příplatkem.Ale je to tak trochu moje vypiplané dítě,které jsem se snažil vylepšovat k dokonalosti,takže mě to stálo dost času a ůsilí.Vše jsem dělal z důvodů,abych pomohl ostatním nadšencům,co vlastní 3C passata.Proto cena neobsahuje nějaký zisk,ale pouze náklady + dopravu.
Nikoho jsem nechtěl urazit,či pomluvit.Toť vše.
Pepa 3205:Vyvažováky jsou furt jedny a ty samý,pouze vylepšovali tyčku/šestihran.Takže pokud si tam dal nové vyvažováky,stejně se to po cca.100tkm protočí,tak jak se ti to už jednou protočilo.Pokud se vyvažovák neupraví,tak aby tam nebyla ta vůle, tak se to vyčochtá a protočí znovu.Nepomůže ani výměna pouze tyčky,pouze to oddálí.

R6D3K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.05.2012 18:43

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od R6D3K »

Omlouvám se, pokud se to tu už někde psalo, ale jaký typ motoru má s těmi vyvažováky problémy?
VW Golf VII Variant 2.0 TDi 110 kW DSG6 2014 Highline
VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140 kW 4x4 DSG7 2018 Highline

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

U passatu 3C mají všechny 2,0TDI vyvažováky-pohon olejového čerpadla.Jsou to kody BKP-103kW 16V,BMP 103kw 8V,BMR-125KW 16V.Pouze motory 1,9TDI 77KW kody BXE,BLS nemají vyvažováky,mají klasický pohon olejového čerpadla-bezproblémový.

Uživatelský avatar
Kajiceek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.10.2010 15:18

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Kajiceek »

zajímavé je, že u mého BKP se ještě vyvažováky a ani šestihran neměnil. Předchozí (první majitel) nikdy neměnil. Zespoda jde vidět dokonce původní bíly silikon. Najeto 250 000 km, r.v. 2005 :P
VW Passat Sedan 3C 2.0 TDI, BKP + CHIP
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 5#p2526745" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od fx99 »

no tak tomu bych se moc nesmál :(

Uživatelský avatar
Kajiceek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.10.2010 15:18

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od Kajiceek »

fx99 píše:no tak tomu bych se moc nesmál :(
však maximálně se to rozsype tak to za pár tisíc spravím.
VW Passat Sedan 3C 2.0 TDI, BKP + CHIP
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 5#p2526745" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Kajiceek píše:zajímavé je, že u mého BKP se ještě vyvažováky a ani šestihran neměnil. Předchozí (první majitel) nikdy neměnil. Zespoda jde vidět dokonce původní bíly silikon. Najeto 250 000 km, r.v. 2005 :P
Na to není nic zajímavého,pokud je to 2005,tak to bylo vyměněno na garanci ve VW za novější typ s ozubenými koli.Byla to předepsaná výměna u všech 2005.U VW se používá pouze bílí silikon,takže tím to nepoznáš.
Jinak bych se opravdu moc nesmál,protože čert nikdy nespí a šestihran se ti protočí bez předchozího varování.
Nejlépe na dovolené v Chorvacku,takže pak ušetřené peníze na dovolenou věnuješ někomu za odtah a následnou opravu.
A věř ,že se to pos.re v ten nejblbější okamžik.Pár aut mi sem takhle přitáhli a nikdo se opravdu nesmál,spíš naopak. :)
Ale kažký je strujce svého štěstí. :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“