Stropní světlo (Forum jsem četl)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
MarineDotFox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2012 00:53

Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od MarineDotFox »

Zdravím, na foru jsem našel, že ve stropním světle jsou po stranách dvě 5W žárovky a uprostřed Sufitka....
Včera jsem našel dvě modré LED světýlka které jsem si tam dal, na ty dvě strany, svítí to celkem o ničem, chtěl bych se teda zeptat, jestli nemáte nějaký tip na výkonnější žárovky na ty strany ale hlavně bych se chtěl zeptat, na rozměr té sufitky uprostřed, chtěl bych si tam dát taktéž modrou, našel jsem plno vysokosvítivých ale nevím rozměr (33,36,39,42mm?)
Mohl by mi někdo poradit? Popř nějakou ''vychytralost'' ať to pořádně svítí :)

Děkan :)

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od luk.ass »

není nic lepšího,než tu původní sufidku změřit aspoň blbým svinovacím metrem nebo posuvkou.já tam mám bílý SMD na stranách a mám tam tyhle: http://www.tuning-centrum.cz/product/63 ... ticove-1ks" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice parkovačka,ale patice je stejná a svítivost perfektní.modrý bych nedával,ty budou vždycky málo svítit,nebo respektive meudělaj ti takovou parádu jako bílá.na modrou bych se vysral.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

MarineDotFox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2012 00:53

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od MarineDotFox »

Nechceš hodit foto? Já nevím, mám modrou palubovku, koberečky v ''chromu'', modré podsvícení pedálů a teď jsem chtěl zkusit i ten strop.

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od Patrik »

Podle toho co máš v autě, jsi fajnšmekr. Já bych si tam dal ještě HID alespoň 12000k a místo stropního osvětlení, bych to obtočil neonem:-) modrym samozřejmě :mrgreen:
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od luk.ass »

tak mrkni na můj profil: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=224675" onclick="window.open(this.href);return false; a jak píše Patrik,tak s ním tak trošku souhlasím.každopádně ty rádoby chromovaný koberečky bych hodil do popelnice,to je hroznej tuzing.ale to je tvoje volba.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od majkl1 »

Tak já si ty ledky vyrobil sám. Napral jsem tam tuším 3x5 bílých doprostřed a po třech kusech do stran. Každá 15000mcd. :drinks:
Důležité je každou nasměřovat trochu jinam, protože nejvíc svítivost omezí to drážkování na krycím skle.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
fanky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.08.2012 21:02
Bydliště: Rosice u Brna

Re: Stropní světlo (Forum jsem četl)

Příspěvek od fanky »

MarineDotFox píše:Zdravím, na foru jsem našel, že ve stropním světle jsou po stranách dvě 5W žárovky a uprostřed Sufitka....
Včera jsem našel dvě modré LED světýlka které jsem si tam dal, na ty dvě strany, svítí to celkem o ničem, chtěl bych se teda zeptat, jestli nemáte nějaký tip na výkonnější žárovky na ty strany ale hlavně bych se chtěl zeptat, na rozměr té sufitky uprostřed, chtěl bych si tam dát taktéž modrou, našel jsem plno vysokosvítivých ale nevím rozměr (33,36,39,42mm?)
Mohl by mi někdo poradit? Popř nějakou ''vychytralost'' ať to pořádně svítí :)

Děkan :)

Na krajích jsou klasické "parkovačky" tedy s označením T10, dají se koupi obyč led, třeba tyto MODRÉ, nebo obyč tyto MODRÉ. Uplně to stačí, víc svítivé je zbytečný, je to hlavně na efekt..

Do prostřed patří takzvaná "interiovka" tedy s označením T11 a ta se ještě rozlišuje do velikostí, tu co chceš ty, tak tam je rozměr 42mm, ale dá se s klidem koupit i 39mm a možná i ještě menší. Světlo má v sobě na uchycení žárovky takový dva plíšky a ty se dají popřípadě s citem stlačit k sobě a krásně udrží menší žárovku. Tady doporučuji něco svítivějšího, aby si v autě aspoň něco našel a to buď SMD nebo SUPER LED, já osobně mám třeba tuto BÍLOU a když chci jen svítit modře, zapnu si jen ty boční :-)
VW Passat Variant 1,9TDi 96kw "Highline"

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“