Blikání xenonů

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Radek2311 »

LuboR5 píše:
Peterka72 píše::wink: Ahoj Nalim.k a nejde ten elektromagnet nějak rozdělat a opravit . Nebo nemuže se sekat třeba jen ta clona . :roll: nebo jen nějaký špatný kontakt . Jak to prosím tě poznám ? Měnit celé světlo kvuli cloně to mi přijde jako dobrej byznys pro Volkswagen !!! :wink:
musel by jsi rozmontovat světlo a to asi jedině přední čirý plast sundat , jednou jsem to dělal na Audi , šlo to pár sponek a fénem teplem rozehřát ten černý těsnící gumoplast pokud se tam dostaneš můžeš ve světle měnit co chceš ale jako díl tu čočku nebo clonu stejně nekoupíš novou nikdo ti to neprodá psal jsem jednou do Bosche jeslti mi nepošlou přední sklo( plast) a odepsali že jedině celé světlo. a jak už jednou vlezeš do světla bude se ti potom už pořád mlžit ani tím gumoplastem ani silikonem to už nešlo utěsnit 100%. takže kup si někde nějaké jedno světlo a můžeš s tím pracovat přeskládat nebo vyměnit atd.
Na turku to nahřatim fenem nejde je tam použit už jiny tmel,při teto zavadě jsem měl dvakrat uklepany nebo odpaleny drat k elektromagnt. klapce poctivě přeletovat a pracuje dale.
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od LuboR5 »

aha do Touarega jsem do světla ještě nelezl .

Tomas91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.09.2010 20:53

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Tomas91 »

z 80% to bývá výbojkama ale někdy není světlo správně nasazeno, jelikož konektor drží pevně na držáku světla může se stát že se to uvolní a potom ti promrkavají světla.

Jinak k tomu bixenonu tak pokud vím tu tu patici z elektromagnetem a čočkou jen tak nevytáhneš u pašíka to docela de pěkně ven ale u tuarega to nezvládli z místem. Pamatuju si že jsem to nedávno chtěl dostat ven z rozbytého světla a musel jsem ho rozpárat, ale mě se nad tím nechtělo taky pravda moc bádat =DD

Gamstrik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2009 21:56
Bydliště: Rokytnice v Orlických horách

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Gamstrik »

Mám dotaz občas se mi stane že se mi nerosvítí levé světlo a po chvíli se rzsvítí když jedu.
Minule jsem nastartoval na parkovišti a toto světlo zase nesvítilo tak jsem na něj poklepal a rosvítilo se, nebude to špatným kontaktem nebo kostrou ?
A dálkové světlo na této straně dělá totéž.
Díky za radu.

LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od LuboR5 »

pomoct trošku konektoru při zasunutí světla do patice a dotlačit.

Gamstrik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2009 21:56
Bydliště: Rokytnice v Orlických horách

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Gamstrik »

Moc díky za drahocenou radu. :)

MilanV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.10.2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od MilanV6TDI »

Peterka72 píše::wink: Ahoj mám také problém s bixenonem . Mám natačecí xenony a tam je tlumené a dalkové v jedné čočce , dálkové mi nesvití . :( Připadá mi že tam je nějaká klapka co přepíná polohu mezi tlumeným a dálkovým a ta nefunguje . Bude stačit vyměnit jen výbojku ? Podle vinu tam mám mít také D1S :wink:
U bixenonů s natáčením to s oblibou dělá vakl na drátu od konektoru světlometu - ovládání clonky dálkových, už mi to v servisu opravovali asi 6 x. Podotýkám že ze známosti - jinak ti jistě doporučí nové světlo. Jinak šikovný elektrikář asi za hubičku. Upadává to pořád dokola, kdybych nebyl línej, opravil bych si to sám jednou pro vždy - vysoce ohebný vodič a bylo by po drbačkách.

VW BORIS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.03.2012 20:18

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od VW BORIS »

Blika ma lavy xenon bol som v servise vybojka OK starter kaput 400-EURO

Uživatelský avatar
PeterPeto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od PeterPeto »

Mne zacal Bi-xenon preblikavat pri prejazde po nerovnostiach. Ked stojim na mieste, alebo idem po rovnej ceste svieti bez problemov. Ked stojim na mieste a poklepem silnejsie po svetle, zhasne a po 2 sekundach sa rozsvieti. Dnes skusim povytiahnut a zastrcit konektory. Uvidim ci to pomoze. Nechcem aby kvoli tomu odislo nieco ine.

Moze to robit aj chybna vybojka? Reaguje pred koncom zivotnosti na otrasy?
Tie kabliky co tu pisete ze boli chybne su vo vnutri svetla? Je k nim pristup, alebo jedine po rozparani svetla?

Dakujem za rady

Gamstrik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2009 21:56
Bydliště: Rokytnice v Orlických horách

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Gamstrik »

Ahoj.
Zkoušel jsem demontovat přední světlo při povolení šestihr.tyčky jde vysunout asi 2cm dál už to nejde !
Není tam ještě pojistka a kde ji najdu.
Díky za radu.

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Blikání xenonů

Příspěvek od Radek2311 »

Je tam pojistka koukni pořadně na vodici liště je kovovy zobaček ktery musiš třeba dlouhym šroubovakem zatlačit pak vyklouzne ven. :)
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“