PoloDOT neCAN B5??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Luccaso7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 27.07.2012 14:32

PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od Luccaso7 »

Zdarec,naskytla se mi moznost koupit polodot do b5tky, udajne to je necanovy,ale nevim o tom ze by byl necanovej polodot do b5 ale zase nerikam ze neexistuje. chtel jsem poslat cislo budiku a pani mi rekla ze tam pry zadny cislo neni nikde.budiky jsou do 260km a maji modre podsviceni a z fotky je videt ze je to polodot. vi nekdo kde se nachazi oznaceni budiku? nemyslim si ze by tam byl papirovy stitek s cislem dilu,ktery by se dal jen tak odloupnout...dik

vw-hak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 11.03.2012 20:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od vw-hak »

Luccaso7 píše:Zdarec,naskytla se mi moznost koupit polodot do b5tky, udajne to je necanovy,ale nevim o tom ze by byl necanovej polodot do b5 ale zase nerikam ze neexistuje. chtel jsem poslat cislo budiku a pani mi rekla ze tam pry zadny cislo neni nikde.budiky jsou do 260km a maji modre podsviceni a z fotky je videt ze je to polodot. vi nekdo kde se nachazi oznaceni budiku? nemyslim si ze by tam byl papirovy stitek s cislem dilu,ktery by se dal jen tak odloupnout...dik
Co vim a co jsem tu slyšel, tak polodot se do B5 vůbec nedělal.. polodoty jsou jen canové...do B5 jen MFA a Maxidot (Necanové)

Uživatelský avatar
aivos
Pilot
Pilot
Příspěvky: 806
Registrován: 18.08.2009 14:15

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od aivos »

muze jit o americke... at ti napise cislo budiku , 919 necan 920 can... jednoduche :)
Obrázek

Luccaso7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 27.07.2012 14:32

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od Luccaso7 »

cislo budíku tam prý nikde není, čemuž se mi nechce věřit, buď je uplně dutá, nebo neumí číst ta ženská co to prodává...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od tornado1 »

polodot necan neexistuje a nikdy se nedělal!!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Luccaso7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 27.07.2012 14:32

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od Luccaso7 »

A jak velkej problém by byl předělat budíky ne- CAN na novější s MAXIdotem? Nechce se mi předělávat celá elektrika na autě,kvuli CAN sběrnici. Ať hledám jak hledám, moc informací není k nalezení, tak jestli se mám do toho vůbec pouštět, pač sehnat neCAN maxidot je nadlidský výkon.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od Wíťa »

sehnat je neni problem. Problem spis pak kazdemu dela aby je zaplatil. Ja za ne chci 5t necan maxidot. Jinak na budikach je jen papirova nalepka kde je cislo budiku. A jelikoz jsem prekupnik budiku tak sam muzu rict ze na spouste co mi proslo rukama cislo nebylo. Bylo sloupnuty
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
šprťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.10.2012 13:39
Bydliště: Litvínov

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od šprťa »

Ahoj. Projíždím problematiku co se týče bůdíku polodot vs. maxidot mám pašíka B5 2000 TDI 85kW, a byl tam origo polodot dal jsem budíky z B5,5 maxidot a chtěl jsem dopinovat origo rádio do maxíku a teď začíná to velké ALE facelift passat má CANnovou sběrnici a můj pašík senior ji nemá, Teď mi poraďte jak to mám dořešit, abych nemusel dodělávat celou CANnovou sběrnici, dalo by se to obejít, že bych dodělal komfortní jednotku co má CAN jako další obvod pouze mezi budíkama a rádiem, myslím to tak že je obejít. auto by si myslelo že je tam CAN po celým autě, a přitom by byl pouze mezi rádiem a budíkama. Dá se to??? děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od tornado1 »

jaké máš radio?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
šprťa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.10.2012 13:39
Bydliště: Litvínov

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od šprťa »

Mán origo GAMMA plus changer

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od tornado1 »

gamma není canová!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
sprty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.04.2009 22:53
Bydliště: Litvínov

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od sprty »

tudíž z toho pro mě plyne??? co mám udělat proto aby mi to chodilo, pomužeš si prosím??? už jsem bezradný :-(

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od Diablo_666 »

Wíťa: Za 5t budíky s Maxidotem?Si upad ne,to ti téměř nikdo nedá.To už je skoro pětina ceny auta.To tam nebudu mít rači nic nebo jen MAF a za tři a půl mám pevodník na CAN a budíky i schrom kroužkama za patnáct stovek a polodot k tomu.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: PoloDOT neCAN B5??

Příspěvek od tornado1 »

můžeš mi prosím tě poradit který převodník na can funguje? rád bych za tuhle informaci.... těším se na tvoji odpověd
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“