Topení pořád lehce fouká

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Kuban
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.05.2012 16:10

Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od Kuban »

Ahoj všem.Mám takový menší problém,ale celkem mě to štve.Když vypnu topení a jedu,tak ze středních a bočních výdechu pořád lehce fouká.Nevíte někdo co stím?Stalose někomu,že nedovírala halvní klapka odku je nasáván vzduch?Díky

Uživatelský avatar
ejkie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 25.07.2011 16:48

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od ejkie »

Hele mám to stejný. Kompletně vypnu climatronic na "off" ale z ofuků to stále jde.
ACJC.CZ - Servis všech značek + autorizovaný prodej ŠKODA.

Uživatelský avatar
fakky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 24.02.2006 21:02

Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od fakky »

Já též..

Uživatelský avatar
pogohnizdo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 01.12.2011 18:40

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od pogohnizdo »

to je podle mne zcela normalni

Kuban
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.05.2012 16:10

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od Kuban »

Včera jsem zkoušel dát vnitřní okruh,pak topení vypnout a přestalo to .Tak nevím,ale jestli je nás víc tak to asi má tak být :)

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od shikaree »

Kuban: při vnitřní cirkulaci vypneš topení a nemyslíš, že se ti auto pak bude mlžit? Když do auta nepůjde z venčí čerstvý luft?

PS: mě by spíš zajímalo, proč při poloze OFF jde při jízdě z ofuků teplý vzduch? Když je teplo po ránu, třeba 18°C a nechci topit, ani nijak chladit či foukat, tak při poloze OFF mi stejně z ofuků jde teplý vzduch, což pak topí a je v autě vedro, pak musím stejně dát třeba 18 ECON, aby foukal normální vzduch. Nechápu to

Kuban
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.05.2012 16:10

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od Kuban »

Auto se mi trochu mlží i tak.Musím to rozehnat přeš klimu.Hele nevím jak u vw,ale ja jsem měl před tím vždycky bmw a tam pokud ti auto pořád topilo,to dělali ventily topení.Které regulovaly teplý vzduch

Uživatelský avatar
negr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od negr »

Také řeším problém s neustálím foukáním vzduchu při vypnutém climatronicu z výdechů topení. Při jízdě okolo 140 km/h to je skoro silný průvan, jako bych měl puštěný větrák tak na dvě třetiny výkonu. Nejdříve jsem si také myslel že je to normální, ale nedávno jsem jel s kolegou, má Toledu r.v. 2002 a pokud vypne klimu, tak mu přes topení nejde ani vánek a přesně to samé u jedničkové oktávky. Nepřišel už někdo na něco? Napadlo mě, jestli na to nemůže mít vliv těsnění pod kapotou motoru, mám ho totiž dead.

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od bauer »

Mám to samé. Vypnuto a z výdechu pořád fučí....
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Uživatelský avatar
pogohnizdo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 01.12.2011 18:40

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od pogohnizdo »

shikaree kdyz predtim budes topit treba na 25 a das off stejne ti pujde teplej vzduch proto kdyz nechces aby to teple foukalo dej to na min a pak to bude foukat i pri off tak jak potrbujes. mne to taky fouka a v lete kdyz je teplo tak mam climosku na 18 ale na off a je tam ok a nemusim nic zapinat takze posetrim trochu nafty tak snad cajk nevim jak jinak to napsat

Diablo_666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 06.10.2009 21:44
Bydliště: Pasec

Re: Topení pořád lehce fouká

Příspěvek od Diablo_666 »

No,mě to teď v té začínající zimě takly fučí do auta při OFF.Nebude špatný nějaký servomotorek?Nebo je ten Klimatronic trochu mimo.Mám starou Audi rv. 86 a tam je to uplný luxus,hlavně když venku je -20 a chci 22C,pustim klimu a až se zahřeje motor tak pak to začne foukat a když to vypnu tak ani vánek z ofuků.U pasata když pustím klimu tak to hned fučí i ze startu zimu.
Audi 5000CS Turbo Quattro
VW Passat 1.9 TDI B5

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“