el. schéma bora

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
teodorpistek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.05.2012 11:38

el. schéma bora

Příspěvek od teodorpistek »

Ahoj,
jsem zde nováček a proto bych vás rád požádal o elektrické schéma pro VW Bora 2001 1,9 TDI 85kW. Mám problém v tom, že mě asi nejdou koncové spínače na dveřích řidiče. Odemknu si auto otevřu dveře u řidiče, ale auto se za minutu zamkne jako by se nic nestalo. Pokud otevřu kufr nebo mezitím nastartuji vše ok.
Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: el. schéma bora

Příspěvek od majrek001 »

napřed bych zkusil propájet zámek a když to nepomůže tak pak bych zkoušel mikrpospínače http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=3" onclick="window.open(this.href);return false;

zamyká se to protože neví, že jsi otevřel dveře. osvětlení se ti rožíná u každých dveří? zamyká se ti to na SAFE?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

teodorpistek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.05.2012 11:38

Re: el. schéma bora

Příspěvek od teodorpistek »

červená světýlka uvnitř dveří též nesvítí. Obrovsky by mě pomohlo to schéma, abych pochopil jak to funguje. Se schématy pracuji denně... tahle rada proletovat zámky mě moc neřekne.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: el. schéma bora

Příspěvek od majrek001 »

schéma zámku nemám, ale problém bude v mikrospínači tady je takový návod a jaký použít mikrospínač většinou je prodřený ten kolíček co tlačí na pružinu mikrospínače.. tento mikrospínač ovládá rozsvícení osvětlení jak ve dveřích tak ve stropnici a taky informuje o otevření dveří tím pádem se ti to při odemknutí zase nezamkne http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice na koktu ale je to skoro stejný akorát golf má plech na rozdíl od octavie
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

teodorpistek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 08.05.2012 11:38

Re: el. schéma bora

Příspěvek od teodorpistek »

když já této závadě nevěřím, protože to dělají i dveře u spolujezdce a oboje u zadních sedaček. Teď konktrétně myslím to automatické zamknutí po cca 30s. A že by čtvery dveře měli studeňák nebo jinou závadu mě přijde moc velká náhoda. Spíš bych vsázel na uhnilý kabel co jde do řídící jednotky od dveří. Ale bohužel jen má domněka...
Jinak děkuji za odkaz na pěkný návod!

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: el. schéma bora

Příspěvek od delong »

Chceš celú schému komfortu a centralu alebo len zámok na strane vodiča a spolujazdca?
Přílohy
Zamok centralu
Zamok centralu
BORA zamok 3.jpg

14kapr88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 17.02.2017 07:11
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: el. schéma bora

Příspěvek od 14kapr88 »

Zdravím, neměl by někdo schéma zapojení relé 5 dveří?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“