Spatny start + dusi se v nizkych otackah

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Spatny start + dusi se v nizkych otackah

Příspěvek od HANZ500 »

Zdravim, vcera se mi stala takova neprijemnost. Spadla mi z airboxu ta hadice co vede do motoru (praskla sponka) nez jsem to zjisti tak jsem na to udel par metru takze to nasavalo cistej vzduch a ne ten z airboxu. Rozsvitila se mi kontrolka EPC a ESP dnes jsem to tam nasadil zpet a poradne pridelal. Po asi 4km jizdy zhasnili ale kdyz nastartuju tak otacky vyskoci a hned spanou na cca500 ale nechcipne potom se to vyrovna a drzi normalne volnobeh + pozoruju ze ma takovy divny jakoby dusivy zvuk v nizkych otackach. Motor je to 2.8 V6. Nevite co je za problem? Je potreba udelat nejake zakladni nastaveni vahy vzduhu?? Nebose mohlo neco podelat??
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Spatny start + dusi se v nizkych otackah

Příspěvek od HANZ500 »

Vyřešeno... Bylo o kvůli tomu že v servisu nebyli schopní smazat chybu z řj... Tímto děkuju Stevovi za radu po telefonu :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“