odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Příspěvek od mysacek »

Ahoj,
bydlím v tropech a na všech dveřích kromě řidiče se mi odfouknul tapecírunk na dveřích.
Nevím, jestli to bude dost na fotkách vidět, snad jo....
Poraďte, co s tím, jaký lepidlo použít, aby to moc nesmrdělo, mám to sundat celý? Mám trošku obavu, že už to tam nevrátím, páč to bude malý...
Díky za radu.
Myšák

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Příspěvek od wrot »

ahoj moc to vidět není ale asi to bude ta část se semišem nebo jak to nazvat , ja řešil něco podobného ale u zadních dveří dával jsem na B5 tapec z B5,5 a na zadních dveřích to nesedělo musela tam jít ta vrchní část z mé B5 jsou tam takové pacičky které jsou zalité nějakým lepidlem ,nožem jsem to lepidlo odstranil zustaly jen plastové packy přehodil a jako lepidlo jsem použil tekuté hřebíky mam dojem že od patexu na exteriery no po zaschnutí to nesmrdí a už to mam dva roky a drží

ale pokud ti nedrží ta látka tak budeš asi muset demontovat ten díl s tou látkou a na tu látku bych použil chemopren ve spreji ten po odvětrání taky nebude smrdět časem :lol: nebo nějakou disperzi ale ta ztrácí časem pružnost

Uživatelský avatar
plaminnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 18.06.2009 19:11
Bydliště: Jedovnice

Re: odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Příspěvek od plaminnek »

ja mam to same na vsech dverich a taky nevim co s tim. Takze kazda rada vitana. Diky
Golf VII Variant "CUP" 2,0 TDI

Passat 1,9 TDI PD 85 KW šestikvalt

Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

Re: odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Příspěvek od mysacek »

díky, je to ta část se semišem....
chemoprenu bych se chtěl vyhnout, protože, jak píšeš, vysmrádne až po chvíli a já svého drobečka chystám na prodej. (jo, rve mi to srdce, ale Vitara už je na trajektu a směřuje sem a navíc Martinik je na Passata malej - to je auto na (německý) dálnice a ne na šotolinovou cestu na pláž.
s tím lepidlem mám obavy - aby nesmrdělo, aby drželo a aby pod látkou neudělalo"hrby". Je potřeba, aby se částečně do látky vsáklo (aby držela) a zároveň se neprosáklo skrz a neudělalo mapy.
Myšák

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: odfouklý tapecírunk dveří 3BG

Příspěvek od wrot »

mysacek píše:díky, je to ta část se semišem....
chemoprenu bych se chtěl vyhnout, protože, jak píšeš, vysmrádne až po chvíli a já svého drobečka chystám na prodej. (jo, rve mi to srdce, ale Vitara už je na trajektu a směřuje sem a navíc Martinik je na Passata malej - to je auto na (německý) dálnice a ne na šotolinovou cestu na pláž.
s tím lepidlem mám obavy - aby nesmrdělo, aby drželo a aby pod látkou neudělalo"hrby". Je potřeba, aby se částečně do látky vsáklo (aby držela) a zároveň se neprosáklo skrz a neudělalo mapy.
Myšák
tak možna tohle http://www.latkyrudolf.cz/katalog.php?t ... rie=130890" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“