Polosport vs. Recaro

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
avalanche23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 28.02.2010 18:04
Bydliště: Staňkov

Polosport vs. Recaro

Příspěvek od avalanche23 »

čau kluci, chtěl bych se zeptat těch co můžou porovnat nejlíp z vlastní zkušenosti, přemejšlím o koupi sedaček, mám v autě klasiku a chtěl bych něco lepšího, tak mě zajímá jak velikej je rozdíl mezi polosportama a recarama, mám na mysli ten novější typ (hranatej) polosportů..jak se v nich sedí na delší vzdálenosti, jestli boční vedení je srovnatelný atd. jde mi prostě o to, že recara se pohybujou cenově někde jinde a stav u nich většinou nebejvá taky nic moc..je mi jasný že když sem zvyklej na ty svoje tak i polosporty mi asi přijdou jako luxusní křeslo, mám pravdu? :mrgreen: ale zajímá mě jestli v porovnání s recarama "přijdu" o hodně když bych se pro ně nakonec rozhodnul..nebo je lepší si počkat a nakonec koupit recara?
Superb III 2.0 TDI 110 kW L&K
Caddy Life 2K 1.9 TDI 77 kW
Polo 9N 1.4 16V 55 kW
Golf 4 1.9 TDI [ATD] 109 kW, chip by Motorpower
Felicia 1.3 MPI 50 kW daily car
Lada 2105 1.3l 47 kW

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od Wíťa »

hranaty polosporty jsou super pokud nejsi širší a těžší váha. pac maj pak lidi problem dostat celou pr**l do sedaku. recara jsou spis pro tlusty a hranaty polosporty pro hubeny. hranaty polosporty se zacli vyrabet jako nahrazka za recara. recara se davaly do roku 2003 a hranaty sporty od 2003-2005. ale recaro je recaro. jestli chces hranaty polosporty bych mel v top stavu. v řidičově sedačce je nový molitan.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od lumpo »

čau no já mám rv 2001/2002 a hranatý polosporty mám - jsou super ale kdybych byl tlustší tak už by to taková sláva nebyla - jsou poměrně úzké (já mám 180cm 90kg).
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od chev »

No ty polosporty mi fakt dost neseděly (192cm, 105kg ale nejsem tlustej), mám recara a tam je to uplně akorát... jinak to boční vedení mi připadá skoro stejný.
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
mattykej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 01.11.2007 03:02
Bydliště: Město perníku a rafinerií

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od mattykej »

známej má v autě polosporty, když s ním jedu tak se mi v nich moc dobře nesedí....lepší posed v mých recarech.....pokud nespěcháš a našetříš, tak si vem recara....určitě lepší posed a hlacně boční vedení....štelovatelnej bederník a výsuvnej podnožník není na delší trasy k zahození:) nevím jestli i toto maj polosporty ty bych řek že jen bederník....??

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od Wíťa »

mattykej píše:známej má v autě polosporty, když s ním jedu tak se mi v nich moc dobře nesedí....lepší posed v mých recarech.....pokud nespěcháš a našetříš, tak si vem recara....určitě lepší posed a hlacně boční vedení....štelovatelnej bederník a výsuvnej podnožník není na delší trasy k zahození:) nevím jestli i toto maj polosporty ty bych řek že jen bederník....??
zalezi jestli jsi sedel v kulatejch nebo hranetejch polosporteci, jinak vysuvnej podnoznik maj jen recara a to stejne malo ktery. Bederka se davala i do polosportu i do obyc.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mattykej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 01.11.2007 03:02
Bydliště: Město perníku a rafinerií

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od mattykej »

v kulatejch, v těch starších.....v těch hranatejch jsem ještě neseděl, ale připadaj mi vzhledově jak recara jen maj trochu ořízlý to boční vedení...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od duduh »

:? Na první pohled poznáš Recara podle opěrek hlavy když pomineme všité logo...To podstatné je ale to že u polosport. i Rec. je :D lepší odpružení jako u normálních sedů a to mi opravdu nikdo nevyvrátí.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od Wíťa »

jaky odpruzeni?
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mattykej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 01.11.2007 03:02
Bydliště: Město perníku a rafinerií

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od mattykej »

odpružení nevím, ale přijde mi že recara jsou oproti těm prvním polosportům tvrdší a to mi vyhovuje.....nemaj tak měkký molitany....

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od duduh »

Je prostě rozdíl v molitanu.Normální sedy tě více tlučou.

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: polosport vs recaro

Příspěvek od Skrat-G4 »

Za mě rozhodně RECARO

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Polosport vs. Recaro

Příspěvek od majrek001 »

duduh: souhlasím s tebou ať sednu ke komukoliv z polosportama tak jsou o dost měkčí než ty moje obyč. sedačky a co na nich je komfortního to by mě dost zajímalo možná tak stělovatelná bederka
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Polosport vs. Recaro

Příspěvek od duduh »

Jsi v nich jenom seděl nebo jsi v nich i jel? :tongue:

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Polosport vs. Recaro

Příspěvek od majrek001 »

jel jsem jak v hranatých tak kulatých polosportech.. v kulatých jsme jeli to Itálie a zpátky takže nějakých 4000km a je to prostě pohodlnější..
a seděl jsem ještě v mích vysněných sedačkách seat leon TOP-sport a to je taky o něčem jiném.. akorát v Recaréch jsem ještě nejel ale to příjde
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“