náhlé KO dálky, imobilizér

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
misuss82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.08.2012 13:30

náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od misuss82 »

Ahoj klubáci, prosím o radu. Včera jsem zamkl dálkou passat 2003, když jsem se k autu po minutě vrátil, už jsem ho neodemknul. Nakonec jsme se do auto dostali (naštěstí jen minimálně destruktivně), ale nenastartoval jsem - auto se tváří jako zamčené a imobilizér mi nedovolí nastartovat.
Máte někdo podobnou zkušenost? Jak teď auto zprovoznit - předpokládám, že diagnostika snad něco řekne, ale tu budu mít k dispozici až v týdnu.
Co mohlo být příčinou? Čip v dálce?
Auto mi teď stojí v Otrokovicích, tak bych uvítal případné doporučení na nějakého experta z této lokace :)

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od karlospv »

Baterku v DO si nezkousel menit? Proc destruktivne? Nemas copak zamek v kufru? Druhej klic taky nejde?

misuss82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.08.2012 13:30

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od misuss82 »

Auto jsem koupil bohužel jen s jedním klíčem a ještě jsem nenechal přidělat další, baterku v dálce jsem vyměnil (i když myslím, že byla dobrá, protože auto jsem zamknul od parkovacího automatu z cca 15m). Zámkem v kufru jsem se do auta nedostal, šlo s nim otočit, ale mikrospínač na víku nefungoval.

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od karlospv »

Musis snim otocit doleva uplne,zamek se odemce ale do otevreni drz klicek vlevo a otevri normalne kufr,mikrospinac nepotrebujes.
Zamek ma dve polohy na ruznej rezim odemykani pres DO a pak jeste klasickou funkci odemceni.

misuss82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.08.2012 13:30

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od misuss82 »

Přesně to jsem zkoušel, tak nejspíš ten zámek nefunguje, ale to teď není ten hlavní problém, teď to nastartovat. No začnu od klíče, doufám, že jen odešel klíč

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od karlospv »

Budes to muset odtahnout k nekomu kdo ti zkontroluje immo, pripadne znovu sparuje. Predpokladam ze zablika kontrolka "auto s klicem" na budikach a motor chytne a hned zdechne. Idealni si nechat udelat hned druhej klic.

misuss82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.08.2012 13:30

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od misuss82 »

Problem vyresen, chtelo to jen znovu sparovat, ale pricina problemu neznama..
Ted musim poresit druhy klic (mam jen jeden), nejake doporuceni kde koupit? Ma vubec cenu resit nejake neoriginalni? diky

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: náhlé KO dálky, imobilizér

Příspěvek od karlospv »

Nekdo tady prodaval klicek. Musis vedet jakej potrebujes,treba podle cisla puvodniho klice. Pak se ho nechat vybrousit,nastavit immo a sparovat dalku s centralem.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“