Teče řízení

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Teče řízení

Příspěvek od Wesni »

Zdravím pánové:-) Mám problém, teče mi olej z rízení kolem prachovek na tyčkách. Potřebuju poradit co s tim...Pomohlo by vymenit ty dva O kroužky co jsou v Etce, jeden je rozmer 50x2mm a druhy 57x2mm?potreboval bych to vyresit co nejrychleji a nejlevneji.A další dotaz, musí kvuli tomu jit ven motor a převodovka?a jaky olej,cerveny nebo zeleny? Předem díky za rady :wink:
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Teče řízení

Příspěvek od wrot »

Wesni píše:Zdravím pánové:-) Mám problém, teče mi olej z rízení kolem prachovek na tyčkách. Potřebuju poradit co s tim...Pomohlo by vymenit ty dva O kroužky co jsou v Etce, jeden je rozmer 50x2mm a druhy 57x2mm?potreboval bych to vyresit co nejrychleji a nejlevneji.A další dotaz, musí kvuli tomu jit ven motor a převodovka?a jaky olej,cerveny nebo zeleny? Předem díky za rady :wink:
ahoj gumičky mam doma cca 80 kč to stálo ale mužeš je koupit tam kde prodávaj těsnění a gufera nic drahého v budějovicích mam dojem že je také obchudek

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče řízení

Příspěvek od Wesni »

a tim vyresim muj problem opravy řízení?o obchodu s krouzkama vim:-) a poradis jeste jakej olej?diky
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Teče řízení

Příspěvek od wrot »

Wesni píše:a tim vyresim muj problem?o obchodu s krouzkama vim:-) a poradis jeste jakej olej?diky
Ahoj ohledně oleje je to tu popsané dost ale ja mam B5 a tam má bejt zelenej ale nedavno jsem měnil jak řízení tak servo a bylo z B5,5 a také jsem tam dal zelenej ve škodovce litr za 350 kč a to jsem řešil problém na dovolené v itálii a byl jsem přímo ve VW servisu a tam měli snad jen ty zelené koukni a projeď to tu

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče řízení

Příspěvek od miky1 »

Motor ani převodovka ven nemusí,řízení se po odpojení vytáhne levým podběhem.
Ale asi tě nepotěšim já přetesnil a za půl roku teklo zas,nakonec sem koupil repas a je klid.Myslim že při repasy asi mění v řízení i vodící tyč a nebo jí přebrušujou,já měl po rozebrání na ní rýhy a to asi způsobilo že to za čas teklo znova.
Řešil sem to zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=218125" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady na foru je toho i víc a každej dával nový nebo repas

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče řízení

Příspěvek od Wesni »

miky1 píše:Motor ani převodovka ven nemusí,řízení se po odpojení vytáhne levým podběhem.
Ale asi tě nepotěšim já přetesnil a za půl roku teklo zas,nakonec sem koupil repas a je klid.Myslim že při repasy asi mění v řízení i vodící tyč a nebo jí přebrušujou,já měl po rozebrání na ní rýhy a to asi způsobilo že to za čas teklo znova.
Řešil sem to zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=218125" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady na foru je toho i víc a každej dával nový nebo repas
Koukal jsem na ty tvoje fotky,a nemohl bys mi zjistit jaky rozmer maji ty O krouzky? v etce jsem nasel jen ty pod prachovku 50x2 a 57x2... Zajima me rozmer tech O krouzku na te pistnici ;-) Dekuji Ti:-)
VW Passat Variant 1,9TDI PD 96kw
VW T5 Multivan 2,5 TDI 128kW AXE T5 Board Edition

Uživatelský avatar
miky1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sedliště,Plzen-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče řízení

Příspěvek od miky1 »

Wesni píše:
miky1 píše:Motor ani převodovka ven nemusí,řízení se po odpojení vytáhne levým podběhem.
Ale asi tě nepotěšim já přetesnil a za půl roku teklo zas,nakonec sem koupil repas a je klid.Myslim že při repasy asi mění v řízení i vodící tyč a nebo jí přebrušujou,já měl po rozebrání na ní rýhy a to asi způsobilo že to za čas teklo znova.
Řešil sem to zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=160&t=218125" onclick="window.open(this.href);return false;
A tady na foru je toho i víc a každej dával nový nebo repas
Koukal jsem na ty tvoje fotky,a nemohl bys mi zjistit jaky rozmer maji ty O krouzky? v etce jsem nasel jen ty pod prachovku 50x2 a 57x2... Zajima me rozmer tech O krouzku na te pistnici ;-) Dekuji Ti:-)
Já už bohužel to starý řízení nemam,takže nemam jak to změřit.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“