Nefunkční sklápění zadního ( kratšího) sedadla G4 Variant

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Homohoro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 20.03.2012 20:59
Bydliště: Perštejn

Nefunkční sklápění zadního ( kratšího) sedadla G4 Variant

Příspěvek od Homohoro »

No zkrátka mi nejde sklápět kratší část zadních sedadel a chci to vyřešit než začnu jezdit se snowboardem na hory.A vůbec mě to štve :) Myslim si, že se stejně bude muset rozpárat sedačka a potom se na to dostanu,ale uvidíme, třeba s tím má někdo zdejší zkušenost a šikovně mi poradí, než se s tím začnu trápit. :thanks:

pepe 2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.09.2012 21:20

Re: Nefunkční sklápění zadního ( kratšího) sedadla G4 Varian

Příspěvek od pepe 2 »

Ahoj hele takže já koupil passata už s poškozenym zámkem sedačky taky kraší takže ten plast se dá vyrvat ten v kterym je to táhlo pak se podívej vevnitř ti zřejmě zbyl kousek bílého plastu tak zaten zatááhni nahoru třeba klaštěma a tak se ti sedačka otevře potom odšroubuj z karosky ten šroub do kterého zapadá zámek sedačky a už seti nebude zamikat přijízdě to vadí leda když bys něco opřel o sedačku ze zadu to by to při brždění tlačilo dozad jinak to až tak nevadí , až vyřešim jak to optavit dám vědět . Ono se utrhlo to umělé táhlo co odjištuje zámek sedačky chci to něčím nahradit .

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční sklápění zadního ( kratšího) sedadla G4 Varian

Příspěvek od tom.ik »

No ja to dneska řešil taky na boře,chtěl jsem se tam dostat zezadu a něčím to zajištění vytlačit,ale ani omylem to nešlo,jinak seshora jak jsem to chtěl otevřít tak mi cely ten mechanismus zustal v ruce tak jsem se snažil to nějak vyhaknout hrubym drátem a taky prd....nezbylo nic jiného než udělat diru v sedačce a pak už to byla hračka..jinak jak jsem koukal tak by to šlo udělat tak žeby se dalo bodnout šroubovak jen do jednoho určitého mista v te sedačce a ten mechanismus by se odjistil a v sedačce by zustala jen malá dírka,ale trošku by to chtělo vědět kam to pichnout...pokud bys měl zájem klidně Ti to vyfotím jak to vypada a kde asi přesně na te sedačce to je.
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“