Climatronic u G IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

díky za radu, mě to dělá jen když prší a je pod 5°C - jinak se nemlží vůbec. něco tam asi bude v nepořádku no, filtr kabiny mam novej a přesto se nic nezměnilo. A klapka taky funguje jak má, protože když fouká vzduch z venku, tak je chladnější, ale jak dam vnitřní okruh, už to není takové ochlazení, jak bych očekával;) Je to spíš jenom, když přede mnou jede nějaká kouřovka nebo někde něco "voní" abych neomdlel za volantem :D Že když zapnu ten vnitřní okruh, tak smrad je prostě pryč. Asi zkusím ještě ten FoggyStop. Což je sáček, který se připevní někde v interiéru a měl by pohlcovat vlhkost..pak napíšu dojmy, až začne zase pořádně pršet a nebo až přijde zima. Jak se mlží/nemlží atd. :D Jako obecně ani starej favorit se mi takhle nemlžil jako o 15 let mladší Golf :D Asi fakt pomáhá hodně větrat, protože u favorita bylo otevřený okno skoro pořád, ale u Golfa nebo Octávky, když maj tu klimošku, to zase není až tak zapotřebí.
VW Golf IV V6 4_MOTION

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od pohodarkajik »

a netece ti tam nekudy ? pak jak se to vevnitr vyhreje, tak vlkost se zmeni v paru a na oknech kondezuje, jeste me napada, ted jsem to cistil u passata, nwm jak to ma golf, ale za boxem pro pylovej filtr jsem mel tak dve hrsti hliny a bordelu, navic pod tim boxem je tesneni a to jsem mel praskly, prave minulej tejden jak chcalo, tak jsem s autem nejezdil a po tejdnu sem do toho vlez a desnej smrad, bylo to prave tou hlinou co tam hnila za tim boxem

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

No na to sme se právě dívali, při výměně toho filtru..odtokovej žlábek čistej až na zem - prošťuchovali sme to drátem a měli sme i sundaný ten plast pod oknem, abychom se dostali pěkně za a pod ten filtr a nikde nic, asi už to zlobilo předchozího majitele, protože to tam bylo nějak pěkný až se nám tomu nechtělo věřit :D Že by 11 let starý auto to sání do kabiny mělo takhle zachovalý a čistý. To těsnění by stálo za zkoušku, jako nijak drasticky se to nepotí, ale tak po pár km je to lehké zamlžení za deště znát no..Mohl by pomoci ten vak na sběr vlhkosti, když to není nic tak hrozného..zkusim to a uvidim
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

Tak jsem koupil ten Foggystop - sáček proti mlžení a zamrzání oken a za mě palec nahoru - fakt to funguje. Dneska ráno po příchodu na firemní parkoviště k autum všichni vytáhli škrabky :D Já jen nastartoval a odjel :D Takže od té doby, co tam sáček mám, není po mlžení ani památky ;) Takže vřele doporučuju všem - za těch 300 korun i s poštovnym to opravdu stojí
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od maku »

Doctor Driver píše:Tak jsem koupil ten Foggystop - sáček proti mlžení a zamrzání oken a za mě palec nahoru - fakt to funguje. Dneska ráno po příchodu na firemní parkoviště k autum všichni vytáhli škrabky :D Já jen nastartoval a odjel :D Takže od té doby, co tam sáček mám, není po mlžení ani památky ;) Takže vřele doporučuju všem - za těch 300 korun i s poštovnym to opravdu stojí
Sorry za OT "skrabky" to bydlis kde? :158: ja rano zapnul sterace :laugh: :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Goauld »

Má tam plzeň, tak jim tam asi už mrzne, to víš kolem prahy mají vždycky všechno první :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

R6 power
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.10.2012 20:31

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od R6 power »

Chlapci, mám problém, že mi z výdechu na nohy vytéká Kapalina (G12), nejspíš mně nemine výměna výměniku, dělal jste to někdo? Co mě čeká? Díky

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

maku píše:
Doctor Driver píše:Tak jsem koupil ten Foggystop - sáček proti mlžení a zamrzání oken a za mě palec nahoru - fakt to funguje. Dneska ráno po příchodu na firemní parkoviště k autum všichni vytáhli škrabky :D Já jen nastartoval a odjel :D Takže od té doby, co tam sáček mám, není po mlžení ani památky ;) Takže vřele doporučuju všem - za těch 300 korun i s poštovnym to opravdu stojí
Sorry za OT "skrabky" to bydlis kde? :158: ja rano zapnul sterace :laugh: :mrgreen:
Njn. 1.6 8V má holt rychlejší prohřev než 16V :D

Jinak ten foggystop je stále v pohodě, i teď za mlhavého počasí jezdím pořád na ECON a nemusím řešit mlžení oken zevnitř...zvenku pomohou stěrače. Takže mi po delší době používání nezbývá, než doporučit každému, kdo s tím mlžením má problémy..ja už mám naštěstí po problému :mrgreen:
VW Golf IV V6 4_MOTION

VW_dan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 03.09.2009 12:35
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od VW_dan »

Tak jsem panove zvedavej, mam u meho Golf IV take desny problem se zamlzovanim skel. nejednou jsem prisel v zime jen z obchodu a golfik omlzeny a foukanim hodne dlouho k normalnimu vyhledu. po teto diskuzi jsem se rozhodl ze do toho foggystopu investuju s postou cca 350kc. jsem na to zvedavej.

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

JJ, jako mlží se to taky, ale už minimálně o 200% míň, než předtím a hlavně se mlží spíš jen zadek vozu, takže jako pro řidiče ideální řešení ;) Jinak to chce neustále při snížených podmínkách mít zapnuté foukání na čelní sklo a okna jsem ještě vypozoroval. Např. když neustále sněží, prší nebo je mlhavo a ošklivé počasí :good:
VW Golf IV V6 4_MOTION

VW_dan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 03.09.2009 12:35
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od VW_dan »

tak Foggystop tedkon dorazil postou. Kam si ho povesil ty v aute ?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Goauld »

Froggy STOP, již nikdy více žab v autě :rofl:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

Dal sem ho na opěrku hlavy na sedačku spolujezdce - na ty tyčky sem to připevnil pomocí těch suchých zipů. A chce to tak 1x za měsíc odpařovat v mikrovlnce, když je venku více vlhko ;)
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Doctor Driver »

Goauld píše:Froggy STOP, již nikdy více žab v autě :rofl:
Aby Tě pak nepředjel Froggy STOP, až budeš odmlžovat a nic nevidět :D
VW Golf IV V6 4_MOTION

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Climatronic u G IV

Příspěvek od Goauld »

Spíš až budu odžabňovat ne :laugh:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“