Dálka na Passata 3BG

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

Dálka na Passata 3BG

Příspěvek od mysacek »

Ahoj kluci,
pomozte mi, už mě z toho berou křeče...
Nechodí mi jedna dálka, kabelem ji nerozchodím, i když se předtím pokřižuju.
Před drahnou dobou jsem si dopisoval s jedním šopem, ale mezi tím ukončili zřejmě činnost. Teď na to poměrně spěchám ale... nemám po ruce silnou optiku a bez ní fakt poměrně kulový vidím, ale ze starý komunikace mám na klíči 1J0 959 753 AH 433Mhz. Človíček mně ubezpečil, že to v poho nahrazuje dálkou 1J0 959 753 DA 434Mhz. A aby toho nebylo málo, tak jsem rozělal druhou dálku a tam je napsáno 1J0 959 753 AG 433Mhz (ale fakt ted pomerne kulový vidím, takže hlavu do ohně nedám).
Jak to teda je, co mám chtít aby to nezlobilo.
Ještě abych popsal situaci.... Auto jsem byl zvyklej zamykat z devátýho patra, teď musím být vedle auta, ani od kufru to neotevru.... A to teda jenom jedním klíčem, druhej nefunguje vůbec...
Hilfe, je to urgentní, bydlím mimo rozumnou civilizaci a teď sem jede někdo, kdo mi může správnou dálku přivést.
Díky moc
Pavel

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka na Passata 3BG

Příspěvek od tom.ik »

Podle mně jestli máš puvodni 433MHz tak musíš použit jedině se stejnou frekvenci,nejde tam dát 434MHz jednu bych možna měl doma,máš tam i otevirani kufru?Kdyžtak sz
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka na Passata 3BG

Příspěvek od tornado1 »

AH a DA jsou 3-tlačítka!!! AG je dvoutlačítko!! a máš 434-433.92
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mysacek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinique

Re: Dálka na Passata 3BG

Příspěvek od mysacek »

No jo, vzdyt jsem trdlo, jasne, ze musi sedet frekvence, ale ono je to vsechno 434 MHz. To značení je fakt děsně titěrné.
Jinak koukal jsem i na netu, to AG je dvoutlačítko, ale já to tam mám a je to třítlačítko. Ale to jsem kdysi hóóódně dávno měnil kůli prasklýmu očku na klíčenku.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“