webasto TTC analog do passat B5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Zdravím pánové chystám se montit webasto TTC analog do passat B5 , přijde mi behem tydne a není mi jasná jedna vec. Když přivedu signal +12 na pin1 a tim převedu klimatronik na beh pro nezávislé topení, sepne si pak klimatronik i ventilátor nebo pouze přestaví klapky na foukání na čelní okno? Procházel jsem tohle vlákno ale je to tak obsáhlé že sem to zatim celé neprošel, někdo tvrdí že je nutnost přerušit vedení na pojistku ventilátoru a vložit tam relé, někdo tvrdí že si to klimatronik dělá sám, a já nerad dělám něco zbytečně:) díky moc

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

delal jsem to, musis privest proud na pojistku, doma ti poslu manual co a kam aby ti to chodilo

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

už manual na přerušení pojistky mám ale nikdy není dost schémat. Tak kdyžtak muj mejl je Tunningkiller@seznam.cz. a převeliké díky:) jo ještě se zeptám za jak dlouho zhruba sepne vnitřní ventilátor? je to daný nějak teplotou? Ten TTC je rok výroby 2004 to by mohlo mít už nějaký vychytávky ne, aby to nebezelo zbytecne naprazdno a nevalilo studenej vzduch na okna:):)

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

ja mam stary dw50 a uz to umi, ze ti sepne az po ejaky chvilce, pak jeste koriguje climatronic rychlost vetraku podle teploty vzduchu, jinak doporucuju dobrou baterku, v celku ji to zdime pokud jezdis jen couracky

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

tady jsem ti nahral veskery navody a dokumentaci co jsem pouzival http://www.ulozto.cz/xCi9rUf/webasto-rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Převeliké díky:)

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Jeste jeden dotaz :D , Co montažní poloha? Dám to souběžně s nosníkem vozu, nebo je na to nějaké pravidlo?

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

to si myslim ze je uplne jedno jak ho das, zadnej karbec nebo neco kde by musela bejt rovna hladina tam neni, kdyz si vygooglis obrazky umisteni, zjistis, ze to kazdej dava jak se to hodi, ja ho mam vodorovne pod expanzni nadobkou, tam byl taky umistenej z fabriky

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Cau neposlal bys par fotek jak to mas umistene a jak vyreseny vyfuk, dnes mi to prislo, tak sem si vyrobil presny drzak, mam to taky pod nadobkou, vyfuk je tak 2-3 cm od olejovyho filtru, mam tam tu obrovskou pixlu, jak teply jdou stoho vyfuku spaliny, vyfuk mi bude foukat smerem na poloosu:) jinak polohu mam ze ten cernej dekl je soubezne s vyztuhou karoserie, fotky zatim nemam byla uz tma:) krati se cas jak svina:)

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Tak uz webastím:) zítra ještě spínací hodiny a rozbočku na naftu a sem hotovej:), jeste premyslim o dalkovym ovladani ale zatim nevim jak podrzet minus pol treba jen na 15 minut:)

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

mno vidis, ani to nebolelo, ja ted nemel nejak cas tak sem ti to nenafotil, vyfuk sem navedl az skrz kryt, jen mi nejde do hlavy ta rozbocka na naftu, netaha si TTC naftu primo z nadrze pres pulsni cerpadlo? a dalkovy ovladani muzu jen doporucit, dosah 1km co pisou skoro sedi kdyz mas primej vyhled, jinak cca 500m mezi baraka, co jsem dodelal ten dalkac, tak hodinky pouzivam minimalne

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Pánové nevíte někdo jaké relé se dává mezi spínací hodinky a webasto topení? Jak připojím ovládací kontakt plus od hodinek k relé tak mi zmizí napětí od hodinek, nejsem schopnej sepnout zadne rele co mam v dilne, skousel sem spinani i prez IO co tu máme na automatické rožínaní světel, tranzistory to sepne ale jakmile pripojim rele napeti je fuc. Je možné že hodinky dávají tak malý proud nebo jsou v háji?

A jak máš vyřešenou tu dálku? Co ti tam drží ten mínusovej kontakt? hodinky chci ale taky sto pro:)

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od pohodarkajik »

hodinky se hodej kdyz ses nekde, kam ti dalka neda, pouzivam to treba v praci na parkovisti, jinak na dalku je origo jednotka telestart, nejlepsi asi T80 neb T90 + ovladac pilot http://www.adusservis.cz/ovladace-3/dal ... y-1314635a" onclick="window.open(this.href);return false; , da se to sehnat i levneji, treba na aukru, polsky allegro nebo http://auto.bazos.cz/inzerat/18256783/W ... t-nove.php" onclick="window.open(this.href);return false; , ale pozor at nekoupis jednotku T91r, ta ti nebude fungovat s analogovym topenim, ja potreboval jen jednotku a sehnal jsem ji tady za 700,- ale to byla nahoda, rele je tam tohle http://www.adusservis.cz/sady-pro-prihr ... n-2a-83699" onclick="window.open(this.href);return false; , schema na hodinky by melo bejt snad i v tech navodech co jsem ti poslal, ja to teda nejak neresil, mam komplet kabelovej svazek, tu dalku napojis jako hodinky, jen ti signal do topeni neposlou hodinky, ale jednotka dalky, mel bys tam mi i dva draty, ktery kdyz spojis, tak aktivujes letni rezim, tzn. ventilator bezi, ale bufik ne, popis pinu dalky:
Pin c.1: +12V napajanie
Pin c.2: wBus
Pin c.3: +12V vystup
Pin c.4: Y kabel
Pin c.5: Prepinac leto/zima
Pin c.6: kostra 0V

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

Tak jsem stoho už totální dement:) Mám tam Relé 30A, ty hodinky jsou asi slabý na přitáhnutí relátka, tak musim koupit to spesl rele od webasta za 550? http://www.adusservis.cz/sady-pro-prihr ... n-2a-83699" onclick="window.open(this.href);return false;

Jo jinak jak se pozna spatne cerpadlo, ta svina vubec nic nenasaje, daval sem tecko jak u filtru tak nad motorem co je primo privod paliva a nenasaje svina, pokud nedam primo nad nej trychtyr tak ani prd, svorkovnice co je pro cerpadlo je kratka tak usuzuji ze cerpadlo bylo posazeno stejne jak mam ja a nevali mi to, proste uz nevim, pusou naftu normal nasaju( dnes sem se jí parádně nachlemtal) budu ji muset desinfikovat nejakou domaci slivovickou:), kdybych dal cerpadlo nekde pod auto tak nemam sanci se dockat ze se to nekdy rozbehne, cerpadlo taktuje normalne ale fakt uz nevim, kdyz sem dal hadici prumer 4mm primo z cerpadla dolu do petlahve ( hadice dlouha 20cm) tak proste nic,, az tohle rozjedu tak vo tom napisu knizku asi

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto TTC analog do passat B5

Příspěvek od Tunningkiller »

na dalku kaslu trojku ted nedam, mozna az to bude fungovat:)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“