rozvody 1,4 16v -- cena

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od ulicek »

srotty píše:Tak na těch rozvodech tě docela natáhl,dají se sehnat ve stejné kvalitě levněji,(možná kdyby je koupil v sadě a ne po kusech tak by byla cena jinde)jinak ceny filtrů jsou normální(záleží co tam dal za značku),za práci dobrá cena ,když dělal rozvody a měnil všechny filtry.A olej ti taky měnil?
nn olej nemenil ja tam jeste nemel najetech 10 tisic na ten olej tak mi dal filtr do kufru, ale ceka me to každou chvíly delat olej... dam treba priklad, tata si nechal delat rozvody na citroena Xsaru 1.8 benzin a vyslo ho to na 4 tisice

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od srotty »

Ono záleží kolika ventil to je,předpokládám ,že jen 8V ,takže tam se vymění řemen a kladka a je to.Např na golfa 1,6 8V 74Kw stojí rozvody nějakých 1800.

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od ulicek »

srotty píše:Ono záleží kolika ventil to je,předpokládám ,že jen 8V ,takže tam se vymění řemen a kladka a je to.Např na golfa 1,6 8V 74Kw stojí rozvody nějakých 1800.
to přesně nvm ale je to možný že to je 8V ... Ale tak ono zase určitě záleží na značce auta a od toho se pak odvíjí cena dílů

Uživatelský avatar
AlanAlda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 07.01.2011 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od AlanAlda »

Doporučte kde sehnat rozvody v nejlepsim pomeru cena/výkon ..... zkušenosti s různýma značkama - na kolik tisic km jsou ty rozvody delany ?
Náplně za pár kaček jen na http://www.naplnezababku.cz

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od VWMysak »

:arrow: http://www.cc-autodily.cz/sada-rozvodu-vod-pumpa-3-3" onclick="window.open(this.href);return false; není víc co řešit :wink:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od Shorty »

No já to měl sice na 1.6 bcb ale myslím, že tam psali že to pasuje i na bca ale každopádně to bude hodně podobná sada. Za Ina (ta tam byla i origo) sadu a pumpu hepu jsem dal 3 tis a za 2,5 mi to vyměnil mechanik s filtem olejem i brzdovkou které jsem si sám dodal (za 800 matroš). Sám bych to do kupy asi nedal ale zase jsme uštřil na těch dílech. V servisu tam většinou cpou origo sadu která vyjde na dvojnásob a neřeší to, proto si pak řikaj o takovou pálku...
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
andrewlcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 04.03.2012 20:02
Bydliště: Praha

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od andrewlcc »

Nechce sa mi zakladat novy topic preto to skusim tu: chcem dat vymenit rozvody u GIV GTI a v servise mi povedali ze by to stalo cca 12000kc...motor uz videli, rozobrali ale zdalo sa mi to vela..co si o tom myslite? v cene je komplet rozvod, vodna pumpa a myslim tlmic vybraci...chapem ze aj plus praca ale zda sa mi to vela..co si tom myslite?
VW GIV GTI

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od marfy8 »

A já bych se chtěl zase zeptat jestli je možné si to vyměnit doma sám... Mám k dispozici rampu, nářadí by nějaké taky bylo... Je to něco složitého? Na autě si zatím dělám všechno sám ale rozvody budou asi jiná liga.

PS dá se tak nějak zhruba poznat stáří rozvodů? Na řemeni jsem našel ještě nápisy od výrobce a nikde není nějak viditelně poškozený. Přeci jen je to dost peněz :)

Uživatelský avatar
andrewlcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 04.03.2012 20:02
Bydliště: Praha

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od andrewlcc »

marfy8 píše:A já bych se chtěl zase zeptat jestli je možné si to vyměnit doma sám... Mám k dispozici rampu, nářadí by nějaké taky bylo... Je to něco složitého? Na autě si zatím dělám všechno sám ale rozvody budou asi jiná liga.

PS dá se tak nějak zhruba poznat stáří rozvodů? Na řemeni jsem našel ještě nápisy od výrobce a nikde není nějak viditelně poškozený. Přeci jen je to dost peněz :)
Ahoj, skus si pozret tento "navod" ak sa to da tak nazvat..chlapik to tam popisuje vcelku podrobne na co si dat hlavne pozor, snad ti to bude uzitocne ak sa do toho pustis sam :)

VW GIV GTI

Uživatelský avatar
davn1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 14.07.2009 23:30
Bydliště: drsný kraj,drsní lidé...
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od davn1 »

hoj,já mám GOLFA IV 1.4 16 V a rozvody mě vyšli včetně práce na 5 500,-Kč,rozvody INA celá sada 3000,-Kč,vodní pumpa HEPU 986,-Kč,práce 1500,-Kč,a pohoda 8)

Uživatelský avatar
Meggy
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od Meggy »

davn1: ses měl ozvat a ušetřit pár stováků :)
NOVÉ OE i AFTERMARKET náhradní díly...SUPER CENY
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217412

Uživatelský avatar
Mastercool
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.01.2011 12:51

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od Mastercool »

Já to dělal na 1,4 16v za 3000 material a práci žádnou udělal jsem si to sám =D

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od Kubos32 »

marfy8 píše:A já bych se chtěl zase zeptat jestli je možné si to vyměnit doma sám... Mám k dispozici rampu, nářadí by nějaké taky bylo... Je to něco složitého? Na autě si zatím dělám všechno sám ale rozvody budou asi jiná liga.

PS dá se tak nějak zhruba poznat stáří rozvodů? Na řemeni jsem našel ještě nápisy od výrobce a nikde není nějak viditelně poškozený. Přeci jen je to dost peněz :)
samozdřejmne že se to da pokut maš chytrou knižku jak na to tak tam je přesne napsane sundaval sem hlavu tak sem si sundaval rozvody a pak daval sam a pohoda akorat ten přístup na p.ču
A musiš si na to udelat nejake připravky , nebo je koupit .
Vw Golf 4 . 3dveř

Uživatelský avatar
SlickRick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 12.09.2008 15:22
Bydliště: Petrovwice u Karvwiné
Kontaktovat uživatele:

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od SlickRick »

samozdřejmne že se to da pokut maš chytrou knižku jak na to tak tam je přesne napsane sundaval sem hlavu tak sem si sundaval rozvody a pak daval sam a pohoda akorat ten přístup na p.ču
A musiš si na to udelat nejake připravky , nebo je koupit .[/quote]


Jasně, to víš že přípravky na aretaci se daj udělat ale nesmíš se bát svářečky :laugh:
VW passat 3BG turbokouř,MKIII violet pearl efekt

adam rodrigez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.09.2012 13:16

Re: rozvody 1,4 16v -- cena

Příspěvek od adam rodrigez »

Zdrávim, mam golfa 1.8 20v po jake době byse měli měnit rozvody? ted mam najeto 166000km nevim kdy byli měněny dik
Naposledy upravil(a) adam rodrigez dne 01.10.2012 16:28, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“