central

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
radzim.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.09.2012 13:41

central

Příspěvek od radzim.15 »

zdravim .. mam problem se zadnima pravyma dverama na Golf IV ..mam dalkovej central ..kdyz zamcu, vsechny dvere se zamcou jen zadni pravy se odemcou ..kdyz odemcu vsechny se odemcou jen pravy zadni se zamcou .. takze funguje obracene.. setkjal jste se s tim uz nekdo ?? :cry: .. dela to to stejny ikdyz zamykam klickem v zamku .. diky za rady .. :roll:

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: central

Příspěvek od marfy8 »

A když jsou ty dveře odemčené a ručně ten čudl zamáčkneš?

Uživatelský avatar
radzim.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.09.2012 13:41

Re: central

Příspěvek od radzim.15 »

kdyz jsou vsechny odemcene .. zamcu vsechny se zamcou az na ty zadni pravy .. tak je otevru rucne zamacknu cudl .. a zavru .. pak to odemcu .. odemcou se vvsechny zas az na ty zadni pravy zustanou zamceny .. kdyz je zevnitr odemcu tak pak centralem zamcu a zamcou s evsechny i tady ty zadni pravy .. ale pak zas odemcu a ty zadni zas zustanou zamceny .. fakt si nwm rady . .nechtel sem do toho moc rypat .. ale asi budu muste zante ten mechanismus ?? ..

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od maku »

Napichle na VAG jsi to nemel jestli nejsou v tom zamku spatne mikrospinace?
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
radzim.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.09.2012 13:41

Re: central

Příspěvek od radzim.15 »

nezkousel .. ani me nenapadlo ze by na analize slo zjistit aji zamykani .. no mame VAG doma tak to vyzkousim diky :-)

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od maku »

VAG ti zamky vypise bez problemu a hned budes vedet vcem je problem.
Kazdopadne bude treba tan zamek vytahnout a propajet kontakty a melo by byt vse OK.
Tady se neco podobeho resilo http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=77&t=232866" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od tornado1 »

vykašlal bych se na nějaké pájení, oprava na chvíli!!!! dost blbá rada
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
radzim.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.09.2012 13:41

Re: central

Příspěvek od radzim.15 »

no ja studuju elektroniku takze se nejakyho pajeni nebojim .. ale rikal sme si ze to proste zamyka kdyz ma odemykat a odemyka kdyz ma zamykat .. tak jetsl itam nejsou nejak prehozeny dratky .. nebo nejaka klapúka vypadla .. fak tnevim co tam je za mechanizmus .. no budu muset teda ty dvere rozebret a prozkouat .. to nejdriv zjusim tu auto diagnostiku a uvidim .. diky moc vsem :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od tornado1 »

taky jsem studoval elektroniku a taky se pájení nebojím... mluvím z vlastní zkušenosti.. dneska jsem zrovna jeden řidičův záměk měnil za nový na G4 2002... pak začnou blbnout mikrospínače, pak se ti to zasefuje a tak pořád dokola...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
radzim.15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.09.2012 13:41

Re: central

Příspěvek od radzim.15 »

njn .. nwm no .. nikdy sme to nedelal .. ale nic mi nezbiva .. davat nakm an opravu a platit za to s mi nechce .. uz sem do golfa nacpal dost penez .. to rac ivzdycky otevru zamacknu cudlik a zavru :-D .. ale o vikedn us edo toho pustim :-) . .a sna dto dobre dopadne .. drzte mi palce :-D

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: central

Příspěvek od Karbi 69 »

Čau, už 24.6. jsem tady na forum řešil proč mi nejde dálkáč v klíčku (central) , po domluvě jsem si našel někoho bližšího než je praha, kdo by mi to udělal. Podle vašich rad , jako je vyměnit konfortu, baterii a dálku v klíčku bylo učiněno a bylo to 100% funkční, ještě jsme to ověřovaly na jíném autě a tam to fungovalo, bohužel zrada musí být v něčem jiným,protože v mém auto to opět nefungovalo, už mě nic nenapadá.
Nemáte někdo ještě jiný nápad?
Předem děkuji

anry723
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.09.2012 18:22

Re: central

Příspěvek od anry723 »

Zravičko,mam prozbičku.Nejde mi otevřít zadní pravé dveře za spolujezdcem.Central mi to neodemkne a přes vnitřní kliku to taky nejde.Nemužu je otevřit abych je mohl rozebrat,nevite jak na to?Předem děkuji

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: central

Příspěvek od maku »

anry723 píše:Zravičko,mam prozbičku.Nejde mi otevřít zadní pravé dveře za spolujezdcem.Central mi to neodemkne a přes vnitřní kliku to taky nejde.Nemužu je otevřit abych je mohl rozebrat,nevite jak na to?Předem děkuji
Zkus tahat za packu zevnitr a mackat central obcas to pomuze a jak ne tak tady je navod http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2464758#p2464758" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“