jak je to s autorádiama???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

takže jen přehodit RCD 300 za RCD 500 a vše bude fungovat jak má???

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

ano, aby to bylo 100% tak ještě nakodovat radio..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Tomáš Neubauer
Člen klubu
Příspěvky: 151
Registrován: 12.02.2011 22:07
Bydliště: Jihlava

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Tomáš Neubauer »

dobrá, to zase mám nad čím přemejšlet jestli jít do origo a nebo spíš do Pioneera...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od uncompromised »

Tomáš Neubauer: ale dej si pozor, jestli je to jenom 500 nebo 510, ty s tou desítkou jsou už novější generace a tam už upravovat soft NEBO měnit GW musíš

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

tady jsem něco našel: http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro ... SEAT-SKODA" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Vacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.09.2012 17:00

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Vacek »

tornado1 píše:tady jsem něco našel: http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro ... SEAT-SKODA" onclick="window.open(this.href);return false;
Právě sme zkoušeli s kamarádem napojit klasické 1din rádio přes http://www.aunika.com/Prislusenstvi-pro ... SEAT-SKODA" onclick="window.open(this.href);return false; a vypnout šlo, tak snad to pude i s tím 2Din alphine

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

to není can bus adaptér!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Vacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.09.2012 17:00

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Vacek »

tornado1 píše:to není can bus adaptér!
Není, ale jde o to že rádio šlo vypnout a o to mi jde, jediný problém u pioneera byl že nešel vypnout, jen obraz a i tak to nevyšťavilo přes noc baterku jako rns510, takže pokud by s tím šel vypnout ten alphine tak jak má, tak to je právě to co potřebuju. Divím se že ještě nikdo nenapsal nějaké zkušenosti, když to tu xlidí psalo že mají neorigo :x

Uživatelský avatar
seler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 16.08.2009 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od seler »

S tim vypnutim je to jen o zapojeni dratu, treba Pioneer tam ma rovnou moznost rychlospojkama na kostce prehazovat staly napajeni. Radiem to neni...
3C 125kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

nevíš o čem mluvíš.. 3C nemá v konektoru pro radio spínané plus /s-kontakt/!!!! vše jde po canu!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
seler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 16.08.2009 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od seler »

Vím dobře o čem mluvím jde o zapojení drátů na kostce od rádia. Jinak někdo mi psal ohledně zapojení co je potřeba, takže ANTÉNNÍ NAPÁJEČ 2X FAKRA , přechodka ISO KONEKTOR VOLKSWAGEN a 2DIN plast rámeček. Pokud chce někdo i ovládání na volantu tak can-bus adaptér. Nechce se mi to vše vyhledávat, je hodně možností výrobců atd. stačí se poradit někde v autohifi, nebo surfovat a hledat...
3C 125kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

a jak se ti asi radio bude vypínat klíčkem a spínat podsvětlení když tyto signály nejsou ve fakře obsazeny??!! can-bus adaptér není jenom pro ovládání na volantu!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Vacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.09.2012 17:00

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Vacek »

seler píše:Vím dobře o čem mluvím jde o zapojení drátů na kostce od rádia. Jinak někdo mi psal ohledně zapojení co je potřeba, takže ANTÉNNÍ NAPÁJEČ 2X FAKRA , přechodka ISO KONEKTOR VOLKSWAGEN a 2DIN plast rámeček. Pokud chce někdo i ovládání na volantu tak can-bus adaptér. Nechce se mi to vše vyhledávat, je hodně možností výrobců atd. stačí se poradit někde v autohifi, nebo surfovat a hledat...
Přesně tohle mám a tohle sem chtěl slyšet, uvidím teda jestli budu muset dokupovat ten can-bus adaptér, ale nikde tu o tom není žádná zmíňka. Možná se to jen nevypne po vyjmutí klíčku, ale to už je detail, dávat 1500,- navíc se mi nechce jestli jde jen o tohle a o ovládání přes volant

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od tornado1 »

nevypne se to po vypnutí klíčku a nebude fungovat podsvětlení jestli ho radio má...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Vacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.09.2012 17:00

Re: jak je to s autorádiama???

Příspěvek od Vacek »

tornado1 píše:nevypne se to po vypnutí klíčku a nebude fungovat podsvětlení jestli ho radio má...
Jak sem tam měl pioneera tak podsvětlení normálně šlo, jak sme zkoušeli 1din rádio tak tam taky podsvětlení šlo

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“