Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
stevelr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 18.08.2012 12:05

Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Příspěvek od stevelr »

Zdravím,

mám odvařený klimakompresor, resp. cívku na něm a zřejmě je i zaseklý. Dost jsem v poslední době do pašika investoval a rád bych tuto spíše kosmetickou než nutnou opravu udělal za rozumné peníze. Proto bych se rád optal zkušených VW co byste doporučovali, repas? Jetý klimakompresor? Nový?

Mám passata B5.5 rok 12/2004 model 2005 s motorem AVB 1.9 TDI. Pokud by byl i někdo z okolí Olomouce, Přerova, Brna, Ostravy, tak se rovnou můžeme domluvit na opravě.

Díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Příspěvek od xerxes »

pokud by byla jen cívka KO tak repas pokud je seklý a to na tvrdo tak bud jiný nebo podle toho jak jsi na tom z financena tak nový :wink:

stevelr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 18.08.2012 12:05

Re: Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Příspěvek od stevelr »

luki píše:pokud by byla jen cívka KO tak repas pokud je seklý a to na tvrdo tak bud jiný nebo podle toho jak jsi na tom z financena tak nový :wink:
No to mi nebyli schopni říct jestli to je jenom cívka, ale když ho vyndali tak předpokládali, že je seklý celý, protože s ním skoro nešlo otočit. Jinak s financema, no na nový by se taky dalo ušetřit, ale nechce se mi do toho jít, protože nový na toto auto není za 5 tis, ale za 10 - 15 tisíc jsou obecně strašně drahé na passaty, proto to chci spíš řešit tak, že by mi tam rovnou někdo namontoval jetý.
U toho repasu jsem myslel, že se repasovat i kouslý kompresor, ale podle toho co píšeš tak asi ne.

wronski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 21.08.2011 12:37

Re: Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Příspěvek od wronski »

Ja koupil novy za 7500,- coz mi neprijde tak hrozne, takze jsem repas vubec neresil. Kolik vubec stoji? Jinak ten stary mam a jde s nim tocit lehce. Vali se mi v garazi. Da se nejak zpenezit?
Passat Variant Trend, 1.9 tdi 96kW, 6ti kvalt, climatronic, tempomat a dalsi kramy, 2003, 330000km

stevelr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 18.08.2012 12:05

Re: Klima - repas vs. koupě jetého nového?

Příspěvek od stevelr »

wronski píše:Ja koupil novy za 7500,- coz mi neprijde tak hrozne, takze jsem repas vubec neresil. Kolik vubec stoji? Jinak ten stary mam a jde s nim tocit lehce. Vali se mi v garazi. Da se nejak zpenezit?
No pokud s nim muzes lehce otacet tak to vypada spis na zapecenou civku nez zasekly cely kompresor a pak by se zpenezit dal, protoze civka je za 1500.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“