blbne elektrika

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

GOLF IV 2,3 V5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.07.2011 15:04

blbne elektrika

Příspěvek od GOLF IV 2,3 V5 »

Čau všichni,jsem tady novej a nevím kde se mám zeptat.Mám Golfa IV motor 2,3 V5 jsem snim spokojenej,je to paradni motor.Ale prejdu k věci,z ničeho nic mi přestalo fungovat centrální zamykání na dálku,stahování oken a nesvítí mi celý interiér při otevření dveří třeba a ani normálně nejde rosvítit světlo v interiéru.Už jsem se ptal pár lidí a ty mi řekli že by to mohla být komfortní jednotka.CO si o tom myslíte?Poraďte čím by to ještě mohlo bejt :) Díky Fuzan

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od vtuni »

Vítejte v sekci Golf IV / Bora. Pokud jste tu poprvé, přečtěte si prosím Návod na používání. Dříve než založíte nové téma, projděte si téma Často kladené otázky - FAQ, případně zkuste vyhledávání.

uprav si název tématu viz pravidla :!:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od tornado1 »

pojistky..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od passat73 »

zdar lidi,pomozte,.nebo se zblázním,při odemykaní,nebo zamykaní dodělaným uni central.zamykaním,okna jedou,dolu,pak pri zamyk jednou nahoru,...nechci aby okna šli někdy dolu! Co mam špatně? nebo co je potřeba aby okna při odemykaní,či zamykaní,zustali zavřené---diky. :(

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od majrek001 »

je potřeba přerušit drát (většinou zelený) na UNI dálce, který slouží k prodloužení impulsu tak stačí odstřihnout s odemykací vodiče
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od passat73 »

diky,.ale dálka je dodělaná ,.je tam orig.central.zamykaní,.zamykam bud mechanicky,.nebo ted s dalkovym,.ale to že sjíždi okna,nahoru dolu,při děšti je boží,..myslíš zeleny drat ve dveřích? nebo v komfortce,.nebo kde ho hledat,diky moc za rady

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od majrek001 »

to že ti sjíždí okna i při dešti tak to jde někde do zkratu nebo tak něco.. ale že odemkneš dodělávanou dálkou a sjedou okna zamkneš zajedou tak to dělá ten prodlužovač impulsu v jednotce většinou zelený drát.. kdyby si napsal jaká to je přesně dálka tak se to dá najít, ale vesměs je to stejný.. např tady http://levnealarmy.cz/get_file.php?did= ... download=0" onclick="window.open(this.href);return false; je to opět zelený drát který je připojen jak na odemykací tak na zamykací drát, takže to přeruš z odemykací a na zamykacím bych to nechal člověk nemusí furt kontrolovat okna jestli jsou zavřené
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: Potřebuju poradit.Díky

Příspěvek od passat73 »

je to dálka tato viz odkaz ..http://levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovl ... lt356.html" onclick="window.open(this.href);return false; ,
ale ted koukam je tam červeny tenky drát,ten je nezapojeny,a v popisku,bylo napsano,že se ma pripojit kamsi na - odemyk.k zamku,či co,.poradis diky.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: blbne elektrika

Příspěvek od majrek001 »

tak u tohoto je to zrovna tenký červený a je napojený na bílý (zamykací) a bílo-černý (odemykací) tady je to potřeba přerušit

ten tenký červený není zapojený nikam? není spojený s bílým a bílo-černým a není to náhodou červeno-černý?

a ještě stihnou ty okna sjet až dolu jestli to není náhodou přeplé do 3,5s
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: blbne elektrika

Příspěvek od passat73 »

jj přesně jak píšeš,bily zamyka,biločerny odemyka,mam planek před sebou,.červeny silný je na +,červenočerny tenký je na odskok kufru,.což nemam ,je nezapojeny,.a pak je tam tenký červeny taky nezapojeny,a u toho píšou vystup pro odjezd oken(250mA) na -,.což nevim kam je to myšleno,..a v krabičce dalky,.je otvor,.kde jsou propojky,at je dám jakkoliv,.tak pořád okna,jedou při odemčení úplně až dolu všechny ,a pak zamknu a všechny okna jedou úplně až na horu..Nevim co přestřihnout,aby okna se nehla,když jsem odtřihl červeny hl.přivod k jednotl.dveří,.tak hura,central ok,ale žádne okno nešlo spínačem otevřít..tak jsem zpet připajel hl.červeny ke dveřím.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: blbne elektrika

Příspěvek od tornado1 »

proč to děláš když tomu nerozumíš?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: blbne elektrika

Příspěvek od passat73 »

ted nevim,čemu nemám rozumět Golf IV -central dodělaní dalky,.nebo vyměna budiku ve VW passat 3C?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: blbne elektrika

Příspěvek od tornado1 »

obojí.. uvědomuješ si že můžeš udělat více škody než užitku? odstřiháváš hlavní napájení oken atd... to je přeci úplná pitomost!!! opravdu nechápu proč to děláš.. já když nečemu nerozumím tak se do toho neseru a raději si to nechám udělat než abych něco poškodil..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

passat73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 26.09.2012 19:50

Re: blbne elektrika

Příspěvek od passat73 »

ja to zkoušel,..už jsem nevědel kudy kam,.a aby se mi okna,otvirali,a naopak,..tak jsem zkusil i tuto variantu!!! U nas sehnat autoelektrikaře ,je rok čekaci doba,.je to tady u nas prd,..nikomu se nechce dělat,.nikdo nechce peníze,.a to jsem nabízel dost! tak zkouším ruzné varianty,.ale už jsem to vzdal...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: blbne elektrika

Příspěvek od majrek001 »

a ty jsi odkud, že by se u tebe nenašel někdo kdo tomu rozumí?
Naposledy upravil(a) majrek001 dne 29.09.2012 10:39, celkem upraveno 1 x.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“