asi homo

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
KaTaMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 25.03.2009 16:32
Bydliště: Praha

asi homo

Příspěvek od KaTaMa »

Potreboval bych poradit asi pred mesicem me zacalo prave predni kolo delat divne zvuky jako kdyz jedete prez prerusovanou caru od 30 a vys to je znat na 130 se to pomalu straci,koukal jsem na manzetu je zpuchrela a ne moc v dobrem stavu...mam novou napravu,novy kotouce, mohl by byt na vine homokinetak ? Kolo hnute neni,guma ocividne v pohode,kdyz mam vytocene kolo a opru se do nej nohou tak slysim cvakani dekuji za rady.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: asi homo

Příspěvek od wrot »

KaTaMa píše:Potreboval bych poradit asi pred mesicem me zacalo prave predni kolo delat divne zvuky jako kdyz jedete prez prerusovanou caru od 30 a vys to je znat na 130 se to pomalu straci,koukal jsem na manzetu je zpuchrela a ne moc v dobrem stavu...mam novou napravu,novy kotouce, mohl by byt na vine homokinetak ? Kolo hnute neni,guma ocividne v pohode,kdyz mam vytocene kolo a opru se do nej nohou tak slysim cvakani dekuji za rady.
Ahoj pokud to jakoby hučí tak spíše ložisko než Homo

Uživatelský avatar
KaTaMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 25.03.2009 16:32
Bydliště: Praha

Re: asi homo

Příspěvek od KaTaMa »

wrot píše:
KaTaMa píše:Potreboval bych poradit asi pred mesicem me zacalo prave predni kolo delat divne zvuky jako kdyz jedete prez prerusovanou caru od 30 a vys to je znat na 130 se to pomalu straci,koukal jsem na manzetu je zpuchrela a ne moc v dobrem stavu...mam novou napravu,novy kotouce, mohl by byt na vine homokinetak ? Kolo hnute neni,guma ocividne v pohode,kdyz mam vytocene kolo a opru se do nej nohou tak slysim cvakani dekuji za rady.
Ahoj pokud to jakoby hučí tak spíše ložisko než Homo
hučí ale přerušovaně...

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: asi homo

Příspěvek od xingisx »

pokud je to kloub, bude ti to chroupat při plnym rejdu do strany a při rozjíždění. Podle mě co popisuješ je ložisko

Uživatelský avatar
KaTaMa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 25.03.2009 16:32
Bydliště: Praha

Re: asi homo

Příspěvek od KaTaMa »

xingisx píše:pokud je to kloub, bude ti to chroupat při plnym rejdu do strany a při rozjíždění. Podle mě co popisuješ je ložisko
asi ano...dnes objednam i homokinetaky+lozicka na predek at jsou dve mouchy jednou ranou...

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: asi homo

Příspěvek od wrot »

KaTaMa píše:
xingisx píše:pokud je to kloub, bude ti to chroupat při plnym rejdu do strany a při rozjíždění. Podle mě co popisuješ je ložisko
asi ano...dnes objednam i homokinetaky+lozicka na predek at jsou dve mouchy jednou ranou...
jen počítej že potřebuješ lis na sundání a nandání ložiska

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: asi homo

Příspěvek od napster »

a celý dopoledne na to :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“