Problém s elektrikou

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Dikson.Dave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.11.2009 15:17
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Problém s elektrikou

Příspěvek od Dikson.Dave »

Zdravím,
mám VW Passat B5 1.9 TDi 81KW AFN... a předevčírem přes noc mi z ničeho nic přestaly jít tyto věci: Elektrické stahování všech oken.. Centrální zamykání kufrových dveří... Signalizace zapnutých světel po vytažení klíčku ze zapalování.. a možná ještě nějaká věc by se našla.. Pojistky jsem kontroloval všechny jsou OK.. Nevíte co zásadního se mohlo stát, že mi přestaly jít tyto věci najednou ? děkuji za rady..
xxx

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od tornado1 »

mokro u komfortky,komfortní jednotka utopená - vadná
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Dikson.Dave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.11.2009 15:17
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Dikson.Dave »

Ahaa díky to je radost no..
xxx

Dikson.Dave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.11.2009 15:17
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Dikson.Dave »

a kde tu ŘJ Přesně najdu ? a nevíš cenu kolik by tak mohla stát ?
xxx

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od wrot »

Dikson.Dave píše:a kde tu ŘJ Přesně najdu ? a nevíš cenu kolik by tak mohla stát ?
je pod kobrcem u řidiče ,sundej plastové prahy možná bude lepší i vyndat řidičovu sedačku a tam najdeš plastovou škatulky a vedou do ní kabely tu otevřeš a tam je komfortka, než budeš schánět novou ještě skoukni kybely co vedou podel prahu také u řidiče jsou tam pospojované kabely z výroby a je to obalené černou páskou a pod tou paskou to dost často zoxiduje kontrola případně pospojovat a pak uvidiš zda bude třeba nové komfortky já to měl problém v těch kabelech napoprvé jsem to nenašel ale když už přestalo fungovat i okno u řidiče tak jsem záhadu odhalil

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od tornado1 »

fotky z opravy v mém deníku, polovina drátů shnilých - zelených...

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=180" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Dikson.Dave
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.11.2009 15:17
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Dikson.Dave »

Aha super chlapi díky... pustím se do prace..:)
xxx

pvalcano
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.09.2012 11:22

Re: el.schema

Příspěvek od pvalcano »

ahoj.namá někdo el.schema B5 2.3 synchro rok 1999.ujedu 30km motor se ohřeje odskočí relé a motor zhasne.po schladnutí opět naskočí.nemá nekdo radu co by to mohlo být.díky

mihalu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.01.2012 20:59

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od mihalu »

Ahoj mam passata 1.8T a najednou mi misto toho aby v interieru svitili svetla tak problikavaji napravidelne i kontrolka otevrenych dveri blika:-) zvukova signalizace rosvicenych svetel piska taky prerusovane nesly mi otevrit ani okna ale jako by chtely jen v nich cukne a nic.Rano jsem odjizdel a nesel ani central jak jsem se vratil tak uz zase sel...Nevite nekdo co s tim??Diky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od tornado1 »

zřejmě mokro u komfortky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jerry86j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.10.2012 19:25

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Jerry86j »

Zdravim,mam passata B5 combi 1.8 T 110 Kw,mam problem v tom,že zadni okna se mi el.nestahuji,jde slyšet že ve vnitř dveři to pojiždi nahoru i dolu,ale okno se ani nehne,pak nevim čim to je,jak mam ve vnitř na dveřich zamknuti a odemknuti dveři,tak to nefunguje a misto toho mi začnou pracovat ty posuvy zadnich oken,jedou nahoru i dolu,ale taky se okno nehne,a na leve straně na zadnich dveřich zustali dveře zamknute,mužu odemikat i zamikat,ale prostě jsou zamkle,i když to chci otevřit vnitřkem,tak zamek vyleze nahoru,ale neotevřu,ale jak pustim tu kličku ve vnitř čim se otviraji dveře,opět zamek zajede dolu a je zase zamkly,jako by byl nějak bloknuty,už nevim kde hledat u toho chybu :-( pomuže mi někdo? jsem tu prvně,a nevim jestli dokažu sem najet na tenhle požadavek,proto budu moc vděčny když mi odepišete na muj mail jaroslav.smelik@seznam.cz...dik za jakou koli radu :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od tornado1 »

zadní zámek máš v "safe" modu... a zřejmě máš vypadlý v zadních oknech ten plastový čep..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jerry86j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.10.2012 19:25

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od Jerry86j »

Ahoj,chci se ještě zeptat,kde muže byt problem,když auto zamknu kličem,tak někdy na tapecirungu blika ta červena dioda a někdy ne,a taky se stava že se někdy nerosviti světla spodku dveři a interieru,diky za radu :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s elektrikou

Příspěvek od tornado1 »

vadné mikrospínače v zámcích, celkově vadné zámky
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“