čištění stropnice

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Rendolfek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 10.10.2009 19:03
Bydliště: nivnice

čištění stropnice

Příspěvek od Rendolfek »

zdravím kuci mam špinavou stropnici na golfu iv.čím se dá dobře vyčistit ale tak aby se nepoškodila či neodlepila ta látka.díkec

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: čištění stropnice

Příspěvek od saax »

zkus tohle
http://www.autokosmetika-sonax.cz/ciste ... ntaru.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čištění stropnice

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Ta látka vydrží všechno.. Já jsem jí vyndal, v koupelně jsem jí celou zalil vodou a vzal jí pracím gelem na ruční mytí a kartáčem.. Dopadlo to skvěle.. Akorát jsem to musel zavěsit ke stropu, aby to uschlo... Nic se s ní nestalo. Neztratila tvar, barvu nic.. Akorát jsem vyplavil slušně koupelnu..
Přílohy
131220094791_re.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: čištění stropnice

Příspěvek od vtuni »

přesně tak..vymontovat..strčit do vany.... osprchovat.. vanish a kartáček..vydrbat.. opláchnout = znova osprchovat.. ususšit neob nechat uschnout...

jediný na co si je třeba dávat bacha je aby se ti mokrá stropnice vlastní váhou nezlomila... nacucne vodu ..a není to na to dělaný...obzvláš ty rožky u A sloupků jsou na to náchylný.. pokud to na ně postavíš.. a tady u té stropnice z třídveře.. ty zadní rožky na tom nebudou o nic líp..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: čištění stropnice

Příspěvek od pasat »

O tepování koberců a stropnic jste neslyšeli? Je to profi řešení a nemusíš ani nic demontovat...

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“