ČLENSKÝ ÚČET

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od M@rty74 »

Já k tomu mohu říci jediné - píšu právě mail Rouballikovi coby zástupci provozovatele, aby vydal nějaké oficiální prohlášení, které zamezí dalším spekulacím a předjímání co kdy jak bude... Tak snad se něčeho dočkáme...

Osobně se držím hesla - NAČ STAHOVAT KALHOTY, KDYŽ BROD JE JEŠTĚ DALEKO !
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 822
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od admin »

Zdravím klubáky,
předem Vás chci ujistit, že se naprosto nic nemění a ani do budoucna měnit nebude !!! Opravdu !
Neregistrovaní a registrovaní uživatelé mohou a budou moci stále stejně využívat klub jako doposud. Na tom se nic do budoucna ani nezmění.

Z mnoha diskuzí jsme dospěli k názoru, že jsou mezi Vámi klubáci, kteří nemají zájem o blikající bannery a nebo klubáci, kteří by chtěli klub podpořit v jeho rozvoji. To je jeden z důvodů proč zavádíme tuto službu. Dále také proto, že jako skupina máme velice slušnou vyjednávací sílu a můžeme pro vás vyjednat velice zajímavé výhody viz partnerské výhody ( http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=283" onclick="window.open(this.href);return false; ). Rádi bychom do budoucna těm kteří o to mají zájem nabídli něco víc než jen forum -> opravdový klub.

Zvolili jsme tuto formu, aby se to fora a klubu jak ho znáte nijak nedotklo.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Marek77 »

Souhlasím s Patrikem a vilikem - neinformovanost je nepříjemná - zase na druhou stranu to aspoň zčervenalo (nic moc, ale aspoň něco). A přesně jak píše vilik - vysoká návštěvnost fóra je "naše" zásluha - zásluha každého jedince, kdo sem přispívá a pomáhá tak jiným v hledání řešení na nějaký problém. Tím sem ty jiné lidi přitáhne a mnoho z nich tu již zůstane, čímž naše řady rozšíří. Chodí sem desítky tisíc lidí - proto myslím, že částka za "VIP výhody" by měla být mnohonásobně nižší (desetkrát?) - to je pouze můj názor, který nikomu samozřejmě nenutím.

A mám podobnou obavu, jakou tu vilik zmínil - jak dlouho se pro neplatící členy "nic nezmění"? Moje zkušenosti s něčím podobným jsou většinou dost negativní - bojím se, že dřív nebo později nás budou nutit k placení stejně všechny.


Nechám se překvapit a rád budu věřit slovům admina - doufám, že nezklame.....

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 822
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od admin »

Marek77 píše:Souhlasím s Patrikem a vilikem - neinformovanost je nepříjemná - zase na druhou stranu to aspoň zčervenalo (nic moc, ale aspoň něco). A přesně jak píše vilik - vysoká návštěvnost fóra je "naše" zásluha - zásluha každého jedince, kdo sem přispívá a pomáhá tak jiným v hledání řešení na nějaký problém. Tím sem ty jiné lidi přitáhne a mnoho z nich tu již zůstane, čímž naše řady rozšíří. Chodí sem desítky tisíc lidí - proto myslím, že částka za "VIP výhody" by měla být mnohonásobně nižší (desetkrát?) - to je pouze můj názor, který nikomu samozřejmě nenutím.

A mám podobnou obavu, jakou tu vilik zmínil - jak dlouho se pro neplatící členy "nic nezmění"? Moje zkušenosti s něčím podobným jsou většinou dost negativní - bojím se, že dřív nebo později nás budou nutit k placení stejně všechny.


Nechám se překvapit a rád budu věřit slovům admina - doufám, že nezklame.....

Přesně jak říkáš - to, že funguje tento klub je pouze zásluha Vás uživatelů, kteří sem chodí. Velice si toho Vážíme a proto bychom chtěli nabízet ještě lepší a lepší možnosti jak tento klub využívat. Nerad bych kdyby tu diskuze směřovala k řešení nějakého zpoplatňování - přinášíme pouze nový účet - nic víc se neděje.

Členský účet nabízí i další výhody jako je
- forum bez obsahové bannerové reklamy
- ověření účtu
- možnost ovlivňovat rozvoj a směr klubu
- atd
nejedná se tedy jen o účet pro využívání slev. Nerad bych, aby byl členský účet chápan jako účet, který Vám zajistí slevy. Benefity a výhody partnerů jsou jen částí toho co tento účet přináší.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Marek77 »

Jasně - já to nechci nijak rozebírat a řešit. Jistě je to rozšíření nebídky služeb fóra dobré a mnozí to uvítají. Já jsem spokojený s tím, co je a osobně si myslím, že investice čtyř stovek mně osobně (někomu třeba jo) zas až takové výhody nepřináší. Proto zůstanu u toho, u čeho jsem řadu let. Pokud standardní služby zůstanou nastaveny tak, jak jsou a byly a do budoucna se nic nezmění, nemám sebmenší problém.

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od smolda »

Je pravda že například navýšení trafficu s přibývajícími členy začíná být dost patrné - občas se stránka fóra načítá dost dlouho, proto je jasné že rozšířit přenosové pásmo (navýšit rychlost připojení serveru) taky něco stojí, o tom není třeba diskutovat. Ale zase na druhou stranu radši vyberu třeba 150,-Kč od 45 lidí, než 400,-Kč od 10 lidí, jsou to celkem jednoduchý počty. Navíc je v řadách klubáků dost lidí kteří dlouho uvažují, než 4 stováky do něčeho investují... zase na druhou stranu udělat několik úrovní VIP účtů by mohlo být zase chápáno jako diskriminace těch sociálně ne příliš silných. Admine opatrně, máš v ruce odjištěnej granát - mohlo by to negativně ovlivnit kvalitu tohoto fóra.
Až budeš admine na 100% vědět co chceš a jak to chceš udělat a čeho tím chceš dosáhnout, dej hotovou informaci, rád se budu podílet svým dílem na rozvoji tohoto fóra, ale napřed všechno důkladně zvaž, mohl by jsi udělat víc škody než užitku.
Vím to v podstatě z vlastní zkušenosti, dodnes jsem modem na jiném a zcela odlišném fóru. Zamýšlené zavedení poplatků za VIP členství to fórum totálně zabilo.
Smolda

EDIT: Vyvěs kompletní informaci bez jakýchkoliv nejasností a možností špatného pochopení. Šířit jakoukoliv podobnou zprávu formou jedna bába povídala je celkem destruktivní pro fórum.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Bandog »

Ale já musím dát adminovi :good: ! Už jen za to, že zavítal sem k SAGům a osvětlil nám situaci!

To by se dřív prostě nestalo...................tento přístup se mi zdá být hodně dobrý!!!! :good: :good: :good:

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 822
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od admin »

Bandog píše:Ale já musím dát adminovi :good: ! Už jen za to, že zavítal sem k SAGům a osvětlil nám situaci!

To by se dřív prostě nestalo...................tento přístup se mi zdá být hodně dobrý!!!! :good: :good: :good:

Děkuji.
Přístup k forum se mění. V současné době oproti dřívějšku řešíme i problémy s uživatelskými účty. Dole máme zveřejněny i kontakty - dokonce nám i někteří klubáci s problémy volají.
Děláme co se dá. :pleasantry:

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Bandog »

Právě že na to koukám jako z jara 8O ...................za celou dobu co tu jsem tak jsem se s takovým přístupem nesetkal, proto si zasloužíš víc než jen :good: ! Hlavně v tomto přístupu vydrž a přeji pevné nervy!!!!!!

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 822
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od admin »

smolda píše:Je pravda že například navýšení trafficu s přibývajícími členy začíná být dost patrné - občas se stránka fóra načítá dost dlouho, proto je jasné že rozšířit přenosové pásmo (navýšit rychlost připojení serveru) taky něco stojí, o tom není třeba diskutovat. Ale zase na druhou stranu radši vyberu třeba 150,-Kč od 45 lidí, než 400,-Kč od 10 lidí, jsou to celkem jednoduchý počty. Navíc je v řadách klubáků dost lidí kteří dlouho uvažují, než 4 stováky do něčeho investují... zase na druhou stranu udělat několik úrovní VIP účtů by mohlo být zase chápáno jako diskriminace těch sociálně ne příliš silných. Admine opatrně, máš v ruce odjištěnej granát - mohlo by to negativně ovlivnit kvalitu tohoto fóra.
Až budeš admine na 100% vědět co chceš a jak to chceš udělat a čeho tím chceš dosáhnout, dej hotovou informaci, rád se budu podílet svým dílem na rozvoji tohoto fóra, ale napřed všechno důkladně zvaž, mohl by jsi udělat víc škody než užitku.
Vím to v podstatě z vlastní zkušenosti, dodnes jsem modem na jiném a zcela odlišném fóru. Zamýšlené zavedení poplatků za VIP členství to fórum totálně zabilo.
Smolda

EDIT: Vyvěs kompletní informaci bez jakýchkoliv nejasností a možností špatného pochopení. Šířit jakoukoliv podobnou zprávu formou jedna bába povídala je celkem destruktivní pro fórum.

Nevím jak velké forum provozuješ, ale máš pravdu náklady jsou veliké, ale to není rozhodně důvod zavedení členského účtu. Členský účet je rozšíření naší nabídky účtů - nic víc nic míň. Kvalitu diskuze členský účet naopak zvětšuje, jelikož pod rouškou anonymity se na forech dějí různá zvěrstva. Dále také když si někdo něco zaplatí, tak přichází určitá odpovědnost.

Co se týče serveru, tak jsme pořídili 24/7 dohled na klub. Opravdu nad tím sedí 24 hodin denně člověk a výpadek okamžitě řeší. Jdeme kupředu ve všech směrech, jen některé věci nejsou hned vidět.

Cenotvorba je na velice dlouhou diskuzi.
Vstupuje do toho mnoho faktorů. V případě zájmu mohu rozepsat co se děje pokud si klubák objedná svůj členský účet.

Bohužel není reálné realizovat tolik benefitů a služeb + další rozvoj za 150 Kč / rok ( jen 30 Kč je DPH ). Navíc pokud vlastníš auto, tak 3 x ročně potřebuješ běžné věci od našich partnerů, takže se tvoje investice do účtu vrátí. Celá cena je pak velice relativní.

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od smolda »

Neprovozoval a ani neprovozuju žádné fórum, jsem jen mod toho fóra...
Opravdu zvaž každý krok, tohle fórum pár let vznikalo, ale zaniknout může během pár dní - fórum je sice tvoje, ale tvoří ho uživatelé a bez nich to opravdu nejde.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“