Škubání motoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sába.GOLF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2012 09:20

Re: Škubání motoru

Příspěvek od Sába.GOLF »

Ahoj mám problém se škubáním motoru hlavně v nižších otáčkách při puštění plynu ale i sešlápnutí znova v obou případech mi to škubne,ani volnoběh není v pořádku nemá pravidelný zvuk a poškubává. Je to horší a horší ted,už nemá ani takový výkon pokud jedu na dvojku nebo trojku v nižších otáčkách hrozně to škube a hází jako bych s tím jela po poli. Nedávno jsem s tím jela do kopce vytočila jsem to více na dovjlku ale jakmile jsem dala trojku začalo se to hrozně dusit a musel ajsem přeřadit zpátky. Prosím teda Vás o radu. Škrticí klapu mám novou ta je v pohodě svíčky a kabely to samé
Mám IV.GOLFA 1.4 16v

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Škubání motoru

Příspěvek od maku »

Napichnout na VAG co to napise pak resit, moznosti je vice od vadneho halloveho snimace, lambdu a cidlo tepoty atd.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Sába.GOLF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2012 09:20

Re: Škubání motoru

Příspěvek od Sába.GOLF »

To jsem měla napíchlé a neukázalo žádnou chybu :(

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Škubání motoru

Příspěvek od bifur »

Sába.GOLF: prajem vela stastia, ja to riesim uz 5 rokov a nic som nevyriesil. Na VAGu nikdy nic nieje, vsetky cidla okrem cidla klepania mam nove, novy zapalovaci modul, kable, ulozenie prevodovky (este by to chcelo novu reakcnu vzperu). Jedine co to vyrazne zoslabilo je zaslepenie EGR ventilu, ale ani to to sklbanie neodstranilo uplne. Je to presne ako pises, na dvojke trojke a nizsich otackach je to najcitelnejsie (okolo volnobeznych je to uz ok, najhorsie okolo 1500 - 2500) a na styrke a petke je to uplne slabe. Ak na nieco prides, daj vediet, je nas viac s tymto problemom aj na SK fore. Moj osobny typ je zly SW v rj motora, alebo zla rj motora..

Sába.GOLF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.10.2012 09:20

Re: Škubání motoru

Příspěvek od Sába.GOLF »

Tak snad já to nebudu řešit tak dlouho,musím sehnat víc lidí at se kouknou a pomůžou mi zatím nikdo neví. Když na to přijdu určitě dám vědět aby si mohl jezdit zase v pohodě

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“