Problém při montáži přední stahovačky oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Draffix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.01.2011 13:56
Bydliště: Ostrava

Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od Draffix »

Zdravím, rozsypala se mi stahovačka a tak jsem byl dnes koupit novou. Jenže místo celého plechu, který vím jak sladit, jsem dostal pouze stahovačku jako takovou bez plechu. Plech že neměli a tak jsem to koupil. Jenže jak jsem přišel domů, přišel jsem na to, že ty stará stahovačka tam drží na nějakých silných cvocích a nevím jak tu starou stahovačku sundat, ta nová už tam má šrouby. Dodávám obrázky toho spoje co drží plech a lištu:

Obrázek

Obrázek

Nová stahovačka:
Obrázek
VW Golf 1.6 G4, 74kw

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od marfy8 »

Tak já sice mám kličky ale tohle vypadá na nýty, které se budou muset odvrtat...
Počkej si ale na rady zkušenějších :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od Goauld »

Samozřejmě, že je potřeba ty nýty odvrtat. Ale tys udělal zásadní chybu v tom, že si neměl kupovat novou stahovačku, ale pouze opravnou sadu ve VW s kovovýma držákama. Tohle je předpokládám neoriginální stahovačka a kdo ví jak dlouho a jak dobře bude fungovat.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od Wíťa »

to jo no klasicky se meni jen jezdce a kdyz mas v pr..li i lanko tak jezdce s lankem, por i s navijakem, ale proc menit i ty kolejničky s kladkama kdyz jim nic neni? neprijde ti to zbytecny? jinak klasicky odvrtat a pak sroub nebo znova nyt
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

mr.payn
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.08.2012 17:05
Bydliště: Prostejov

Re: Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od mr.payn »

nyty odvrtat a hod tam zavit jde to lehce -)

Uživatelský avatar
sakytu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 10.11.2009 18:39
Bydliště: SVWK/ Zlate Moravce / Nitra

Re: Problém při montáži přední stahovačky oken

Příspěvek od sakytu »

vymen len tych jazdocv a lanko, ja by som nic neodvrtaval pokial niesu ohnute :!:
VW Golf IV Variant 1,9TDI ALH -> EGR-off + TT puky+ Jednohmota+HDS57+VR6+ Dlhy 5Qalt + 312mm ATE v predu + ATE v zadu + FB Sprint 764 + Chip by TDIFun-> 106kW/145PS/351Nm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“