Obnova čalouneni

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
MorfeoOlsen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2012 17:54

Obnova čalouneni

Příspěvek od MorfeoOlsen »

Zdravim
Mam v aute calounene sedacky a interier ktery je potazeny takovym jakoze semisem a uz je to docela vybledle... no muj nazor zni: Existuje neco co me obnovi zpatky peknou cernou barvu? nejaky pripravek ktery to zas zčerní protoze uz je to nepekne... Diky za rady :roll:

MorfeoOlsen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2012 17:54

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od MorfeoOlsen »

chlapi to vazne nikdo o nicem nevi?

Uživatelský avatar
Koreks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.08.2012 12:37

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od Koreks »

Semiš? to maš jako posemišovanou palubovku ? myslím že by se dal koupit nekde ve švadlence nebo tak černý spray na textil nebo neco takového :wink: , bába si neco podobného stříkala na semišový boty starý :blush: a sedačky nevim zajet nekam do čistírny a zeptat se na oživení barvy.
Passat Variant 2003 1.9TDI 96KW
Fabia Combi 2000 1.9TDI 74KW

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od Flico »

jestli on to chlapec nema poflockovany, v takovym pripade asi moc barva na ty umely vlakna nepomuze jedine cely znova...

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od NeoGenX »

Chlapec to poflockovaný nemá :-) Auto koupil ode mě, je to normální látkové čalounění "ŠITÉ" do plastů, ano i do palubovky ;-)
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

VWkamna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 22.09.2012 17:41

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od VWkamna »

jsem restaurátor čalounění pomalu už 6 let a pořád jsem se zajímal jak oživovat semiš i flock a narazil jsem na uplně običejný přípravek který je dostupný v každem rossmanu Omino Bianco čistič koberců a textiliíí není to zase že to udělá uplně novej material ze starého ale rozdíl je 100% znatelny cena je kolem 80kč a je to dobré doufám že budeš spokojenej

MorfeoOlsen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2012 17:54

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od MorfeoOlsen »

ok dlouho sem tu nebyl zkusim teda co to udela 80kc me za zkousku nezkrachuje :D

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od NeoGenX »

VWkamna píše:jsem restaurátor čalounění pomalu už 6 let a pořád jsem se zajímal jak oživovat semiš i flock a narazil jsem na uplně običejný přípravek který je dostupný v každem rossmanu Omino Bianco čistič koberců a textiliíí není to zase že to udělá uplně novej material ze starého ale rozdíl je 100% znatelny cena je kolem 80kč a je to dobré doufám že budeš spokojenej
Omino Bianco čistič koberců a textiliíí asi těžko OBNOVÍ černou barvu :pleasantry:
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

MorfeoOlsen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 12.01.2012 17:54

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od MorfeoOlsen »

NeoGenX píše:
VWkamna píše:jsem restaurátor čalounění pomalu už 6 let a pořád jsem se zajímal jak oživovat semiš i flock a narazil jsem na uplně običejný přípravek který je dostupný v každem rossmanu Omino Bianco čistič koberců a textiliíí není to zase že to udělá uplně novej material ze starého ale rozdíl je 100% znatelny cena je kolem 80kč a je to dobré doufám že budeš spokojenej
Omino Bianco čistič koberců a textiliíí asi těžko OBNOVÍ černou barvu :pleasantry:
jj taky sem se na to dival asi nepochopil muj problem ze ja potrebuju neco na obnovu barvy protoze ona neni spinava ale vybledla :)

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Obnova čalouneni

Příspěvek od NeoGenX »

MorfeoOlsen píše:
NeoGenX píše:
Omino Bianco čistič koberců a textiliíí asi těžko OBNOVÍ černou barvu :pleasantry:
jj taky sem se na to dival asi nepochopil muj problem ze ja potrebuju neco na obnovu barvy protoze ona neni spinava ale vybledla :)
Přesně tak...zkusil bych nějaké barvivo, ale jak to na to dostat, to netuším :-) Vím, že jsem kdysi uvažoval o spreji, ale byla by to asi dost mravenčí práce
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“