Přední světla.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
tomagio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.05.2010 19:19

Přední světla.

Příspěvek od tomagio »

Zdravím
Rd bych se zeptal, mám passat 99 2.5tdi v6 highl ine...a prestaly mi svitit predni svetla obrysova...Parkovaci, dalkove a mlhovky sviti. Kde muze byt problem? Prestaly svitit totiz obe najednou takze to asi zarovkami nebude, ne? Pojisky asi taky ne, kdyz jsou rozdeleny na levou cast auta a pravou cast. Poradite nekdo? diky

Uživatelský avatar
Kajosek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 12.08.2009 15:08
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světla.

Příspěvek od Kajosek »

teď jsem se s podobným setkal na Octavii I .. taky vše vypadalo v pohodě, ale nešlo to ..... výměna páčky světel to vyřešila :-)
The World Is Mine ⎝⏠⏝⏠⎠
http://www.StreetRiders.cz

tomagio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.05.2010 19:19

Re: Přední světla.

Příspěvek od tomagio »

Nemuze byt problem v tom ze mam zabudovane automaticke sviceni? a to se nejak pokazilo?

Mikusacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 14.02.2016 18:53

Re: Přední světla.

Příspěvek od Mikusacek »

Ahoj, nechtěl jsem zakládat nové téma a němohu najít nic podobného co se týká mého problému.
Začalo se mi stávat že mi z ničeho nic když sstojím s autem něco jakoby cvakne v palubce a na krátký okamžik se mi trochu ztlumí světla a zase přidají. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Diagnostika nepíše nic s tímto problémem.
Přišlo mi to, že něco podobného se dějě i na sněhu když auto začne hrabat a zapne se ASR a se světla taky trochu utlumí a když přestane hrabat tak je vidět nárust svítivosti.

Děkuji za rady

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Přední světla.

Příspěvek od vento tdi »

Mikusacek - bude to chtit repas altiku. Pri vetsim odberu nestiha dobre dobijet.

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Přední světla.

Příspěvek od vento tdi »

Tomagio - a dival jsi se na zarovky? Urcite na ne se podivat, zkusit jestli tam jde prou pripadne vymenit. Muze vypadat dobre ale vlakno muze byt utrepnute

Mikusacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 14.02.2016 18:53

Re: Přední světla.

Příspěvek od Mikusacek »

vento tdi píše:Mikusacek - bude to chtit repas altiku. Pri vetsim odberu nestiha dobre dobijet.

Může to mít i něco společného s tím, že při rozsvícení mlhovek okamžitě praskne pojistka? Spíš si myslím že bude nějak zkrat nebo že se dosatala do mlhovky voda ale do elektra v autě se hrabat nechci nechám to na borce až budu měnit olej.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Přední světla.

Příspěvek od xerxes »

bud problém v samotné paraboli mlhovek a nebo špatné kabeláž

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“