LOKETKA-RADA

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
chudej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.08.2012 13:04
Bydliště: Nový Malín

LOKETKA-RADA

Příspěvek od chudej »

Ahoj prosím vás mám Passata r.v.1997 bez loketky tak jsem si tady koupil loketku a tedka koukám jak ju tam vůbec dám není v tom plastu jak je (ruční brzda a otevření nádrže) žádná díra tak nevím jestli budu muset koupit aji ten celej plast nebo tam udělat díru fakt nevím díky za každou radu

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: LOKETKA-RADA

Příspěvek od kmara »

No měla by se dát místo zadního popelníku a nebo místo té přihrádky za ručkou..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: LOKETKA-RADA

Příspěvek od wrot »

chudej píše:Ahoj prosím vás mám Passata r.v.1997 bez loketky tak jsem si tady koupil loketku a tedka koukám jak ju tam vůbec dám není v tom plastu jak je (ruční brzda a otevření nádrže) žádná díra tak nevím jestli budu muset koupit aji ten celej plast nebo tam udělat díru fakt nevím díky za každou radu
Jakou loketku jsi kupoval byla z B5,5 pokud jo tak tam je nádrž otevření ve dveřích ja ji také dával a než abych tahal káble tak jsem udělal díru ana talčítko a u mně spokojenost

chudej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.08.2012 13:04
Bydliště: Nový Malín

Re: LOKETKA-RADA

Příspěvek od chudej »

Je to b5 v tom origo tunelu je díra na tu loketku tak bud tam udělám díru nebu budu muset sehnat ten plast s dírou

Kamil07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 03.12.2009 00:40

Re: LOKETKA-RADA

Příspěvek od Kamil07 »

Jestli chceš, tak mi kolega nabízel ten plast s dírou na loketku za 300,- Kč, ten můj mám mírně poškozený, ale nechce se mi to měnit, tak ti ho klidně přepustím.
V případě zájmu mi napiš na mail nove.mobily@seznam.cz a já ti na něj pošlu kontakt.

chudej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.08.2012 13:04
Bydliště: Nový Malín

Re: LOKETKA-RADA

Příspěvek od chudej »

Dík už jsem to vyřešil obkreslil jsem to fixem ze spodu podle toho držáku a pomalu jsem to pájkou vyřezal a je o.k

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“