Nefouká

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Nefouká

Příspěvek od J.J. »

ahoj,
určitě se to řešilo, ale nejsem technický zdatný a rád bych věděl na co se připravit.
Když otočím klíčkem začne blikat na climatroniku úplně vše a po několika vteřinách se to vzpamatuje. Problem je v tom, že vůbec nejde větrák ani když je v režimu ECON. Při stisku cyrkulace a econ to hodi kod 4F9 00. Jinak dřív se stávalo, že jsem jel a až třeba po pár minutách jízdy "větrák" naskočil.
Teď co to může být - prý to blikaní může být málo náplně, ale i tak - větrák na ECON by přeci měl jít. Prý možná uhlíky - a to ze se mění jen cele a to kolem 3-4tisic. Opravdu se nedá opravit? nebo nemáte někdo na prodej?
Nebo co byste zkusili? - Připadně nekoukl by na to někdo - okolí PU,HK,UO?
diky moc (ted jsem do auta narval dost a dalši vydaje mě trošku děsí). Jinak mám passat 3BG rv 2004 1.9TDi 96kw variant

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Nefouká

Příspěvek od jirkaR »

a zkoušel si vyresetovat climatronik?někde tu byl návod
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
J.J.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 15.10.2008 12:28
Bydliště: Pardubicko

Re: Nefouká

Příspěvek od J.J. »

jo zkoušel...všechno "vrči" jak se nastavuji klapky, ale proste nefouká....
takže asi fakt ten vnitřní ventilátor :/ kolik tak může stát - nemáte někdo na prodej?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefouká

Příspěvek od tornado1 »

může to být i předřadný odpor
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

L4a2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 21.03.2011 21:49
Bydliště: Olomouc

Re: Nefouká

Příspěvek od L4a2 »

Já měl ten samy problém vloni v zimě. Autoelektrikař mi vyměnil uhlíky na ventilátoru a je klid. Cena i s práci 300,- kč. Musí se vytáhnout kastlík co je před spolujezdcem a dostaneš se na ventilátor. Jinak nový v náhradě jsem na netu někde viděl myslím za necelých 2tis kč. Hodně zdaru, oprava opravdu jednoduchá, práce na půl hodinky.
Touran 1,6Tdi, 77kW, CAYC, 2011

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“