running gear workshop -hláška V10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

running gear workshop -hláška V10

Příspěvek od MMM8 »

na diagnostice chyba 01780 SNIMAČ UROVNĚ VOZIDLA , baterky jsou obě v pořádku a stále to hlásí . zVEDÁNÍ FUNGUJE I NA MAXIMUM . MUžete mi nekdo poslat z ETKY všechny snimače které reguluji výšku podvozku a kde se nachazejí??? diky ..Hodne to spěcha .. Na hornich ramenech vepredu jsou nejake snimače 7L0616213 TZ2. jsou to na reflektory nebo na regulaci vzduchového podvozku?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: running gear workshop -hláška V10

Příspěvek od tornado1 »

pokud je vzduch jsou to společné snímače!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: running gear workshop -hláška V10

Příspěvek od MMM8 »

uvedeny snimač byl vypadly z otvoru v hornim rameni ..trojzubec byl jen dvojzubec tak ho dneszamontuji a upevnim a uvidím ..diky za reakci! pošlu foto
Přílohy
klouby jsou ale ztuhle fest ,nevim jak je rozebrat a rozhýbat,zkoušel jsem je promazavat ale marně
klouby jsou ale ztuhle fest ,nevim jak je rozebrat a rozhýbat,zkoušel jsem je promazavat ale marně
snimač urovne vozidla 7L0616213TZ2.tuareg.jpg

Odpovědět

Zpět na „Touareg“