Poškození střechy fungl nového Tiguana

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
Mischa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 23:44

Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Mischa »

Ahoj přátelé, tak jsem se i jako spousta z vás po dlouhých 2 měsících dočkal nového bělouše Tigiho Comfort edition 2,0 TDI 81KW, ale vůl co jej dovezl mu někde po cestě promáčknul střechu a řešíme to s prodejcem. :baseball: :negative: Neví někdo nebo neslyšel o někom kdo by řešil podobný případ? Nevím jestli mám znovu počkat na nového, který by byl až v únoru nebo jej nechat opravit a dostat nějaký odškodnění, které zatím řešíme. Jde to vůbec opravit tak, že by to nebylo v budoucnu poznat? Musí se stříkat celá střecha nebo stačí jen do zástřiku. Přikládám foto a díky za rady... :idea:
Přílohy
IMG297.jpg
IMG298.jpg
IMG303.jpg
IMG305.jpg
IMG306.jpg

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

no to je teda pech, já bych teda spíš šel do opravy a nějaké satisfakce. Nech je ať se vymáčknou, dopravci jsou pojištění takže salon to platit nebude a měl by mít zájem to dotáhnout do konce...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od folcvágen »

Každopádně když to budeš někdy prodávat, tak dnes už má každej měřič laku a poznají to a stříkaná střecha je nejpodezřelejší. Udělej si fotky, budou se hodit jako důkaz za pár let. Já bych si auto nechal, no a chtěl bych 50tis. dolů, kdyby nechtěl tak bych mu řekl, že ho nechci, ale nastínil bych, že půjdu k jinému prodejci. Auta jsou pojištěná takže ty prachy už někdo má, jde jen o to aby nakonec skončili u tebe :wink:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
Mischa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 23:44

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Mischa »

No právě, dost nás to s manželkou nakrklo a zklamalo po takové době těšení. Ale teď musí jít city stranou a vystrčit lokty, jinak nás odbudou. Nějaké jednání proběhlo, ale musí se k tomu ještě vyjadřit dopravce, myslím Porsche a uvidíme, zatím jsme jim řekli, ať to opraví a podle toho co nabídnou a jak to bude vypadat se rozhodnem. My máme svoji představu a blíží se tomu co napsal folcvágen. Foto jsem si udělal i s VIN, a dám vědět jak to dopadlo. Tohle forum sleduji od zaří a jsem tu skoro denně, a je dobře že jsou lidi co se o to dobře starají :good:

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Gabrieluss »

Věřím, že když budeš neoblomnej, tak dostaneš 10% dolů.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

Uživatelský avatar
pavel1993
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 16.09.2012 19:59
Bydliště: Praha 4 Háje

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od pavel1993 »

Hele já tohle dělal taky přivezli vw poškozené z návěsu a pokud si to poškozené koupil tak se to už jenom táhne se servisem a dotyčnym mechanikem který dělal předprodej jo a dokážou to opravit aniž bys to poznal
VW Golf II 1.8 66kw AT, VW Golf 3 1.9D, R.I.P VW Golf II 1.6D, Seat Toledo 1.9 TDI AFN

Uživatelský avatar
Mischa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 23:44

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Mischa »

Ještě jsme ho nekoupili, čekáme jak to opraví a podle toho jak to bude vypadat a na jaké satisfakci se dohodnem, pak se rozhodnem. Není to nějaká tuctovka, sice 81 KW, ale Comfort line + bi-xenony, alarm, hagusy, tempomat, komfortní sedadla, zimní kola...

Uživatelský avatar
pavel1993
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 16.09.2012 19:59
Bydliště: Praha 4 Háje

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od pavel1993 »

Hele nejhorší je že za to zodpovídá mechanik při předprodeji mě se to shodou náhod stalo taky u tiguana a při sundavání z návěsu urazil tu patku antény já se toho nevšimnout tak by to šlo za mnou.
VW Golf II 1.8 66kw AT, VW Golf 3 1.9D, R.I.P VW Golf II 1.6D, Seat Toledo 1.9 TDI AFN

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od marianb »

Objednaj dalsi kus, toto neber. Oni to opravia, zatmelia atd, urobia z toho predvadzacku a potom predaju o hodne menej chechtakov. Nevahaj nech Ti daju iny kus, pripadne aj s vyssou vybavou ako odskodne. Siel by som a po importerovi....
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od folcvágen »

Mischa píše:Ještě jsme ho nekoupili, čekáme jak to opraví a podle toho jak to bude vypadat a na jaké satisfakci se dohodnem, pak se rozhodnem. Není to nějaká tuctovka, sice 81 KW, ale Comfort line + bi-xenony, alarm, hagusy, tempomat, komfortní sedadla, zimní kola...
Čekáš proto, pač si chtěl něco co nemaj na skladě, což je normální.
Věř tomu, že až se hodně vytočíš, tak shrábneš prachy a 100%ně najdeš v republice skladovku, do které půjdeš...
Mimochodem 81kw není špatná volba, je to stejný motor jak má 103kw vyjma ŘJ tak z něj načipuješ to samé co de udělat ze 103jky a ušetříš spoustu bankovek. Budeš mít v sérii nějakejch 110 kobyl a rázem ti tam "někdo" za pár tisícovek kopne dálších 60, to bude éňo ňůňo :wink:
Ale pokud to nečipneš tak žádná sláva, v kopcích a při předjíždění to ztrácí dech, stejně jako udejchaná babička v Lidlu co se snaží nandat pytel zlevněnejch brambor do vozejku a nejde jí to a nikdy už nepůjde. Ehm, divný přirovnání, ale už to mazat nebudu, ale něco na na na tom je :laugh:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

souhlasím s folcvágnem, vyjíměčně ve všem :-)
důkladně nafotit, vytřískat z toho co nejvíc (všechno zlé je pro něco dobré) a načipovat
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Mischa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 23:44

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Mischa »

Chipnout ho jsem měl v plánu, ale až po zimě. Pak bych se s váma poradil komu to dát do rukou, aby to bylo vše v pořádku a za rozumný peníze 8)

Uživatelský avatar
stef99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od stef99 »

ja osobne, jestli te nic netaci, tak bych nebral.... proc si brat nove auto a hned poskozene, aby ti to pri prodeji kazdy omlacoval o hlavu....

Museli by dat fakt velkou slevu a stejne nevis jak to opravi, jestli poradne a jestli to nezacne treba za par let nejak pracovat, praskat, reznout nebo co ja vim...

akorat zbytecny starosti, radsi bych pockal a chtel na novym aute slevu za cekani, nebo pujdes jinam

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

Mischa píše:Chipnout ho jsem měl v plánu, ale až po zimě. Pak bych se s váma poradil komu to dát do rukou, aby to bylo vše v pořádku a za rozumný peníze 8)
je tady na to téma tak tam mrkni
já tam snad příští týden hodím graf mého auta
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od folcvágen »

Mischa píše:Chipnout ho jsem měl v plánu, ale až po zimě. Pak bych se s váma poradil komu to dát do rukou, aby to bylo vše v pořádku a za rozumný peníze 8)
Proč po zimě? to nemusíš "zajíždět" zajíždět se nemusí...
K té střeše mě napadlo, co si to nechat srovnat za studena, to nepoznáš, srovnají celé auto po kroupách.
Pak stříknout jen malej kousek a rozleštit. Stejně nahoru není vidět. Než stříkat celou střechu kde budou hrany od zalepení.
A nebo ho fakt nebrat, starosti hned od začátku? Proč vlastně? Aspoň se tvůj výběr protáhne do ledna a budeš mít už 2013ku :wink:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“