Opravná sada laku od VW

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Opravná sada laku od VW

Příspěvek od ice_man »

Ahoj, chci se zeptat jak se má správně použít opravná sada laku od VW? Mám tu Barvu a pak průhledný lak. Udělal jsem to tak, že jsem auto nejdřív umyl a pak dal tu barvu a asi den na to jsem to přetřel tím bezbarvým lakem a vypadá to snad ještě hůř než to bylo :-D Měl jsem na bílé kapotě černou celkem velkou tečku od kamínku, tak jsem to chtěl zadělat a vypadá to opravdu nic moc. Nemáte někdo nějaký nápad co s tím? Krom přelakování celé kapoty :-)
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od charlie77 »

Na bile kapote cernou tecku? A neni to spis jen spina? Neslo to nejdriv rozlestit? Jedine zbrousit, dat plnic, potom barvu a potom finalovou vrstvu laku.. A pretrel myslis jako stetcem? :lol:

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od ice_man »

ano na bílé kapotě černou tečku, lak i barva byli úplně odštíplý.. koupil jsem si u vw tuhle sadu, vypadá to jako lak na nehty a když jsem to tím udělal, tak to vypadá šíleně.. ta barva byla v pohodě, ale ten lak když jsem tam dal tak to vypadá hrozně.. nemůžu to vzít nějakým odlakovačem na nehty a zkusit to znova?
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od vtuni »

tak chtělo by to asi foto... ono na rovné ploše to nikdy nebude touhle technikou super.. tohle je fakt tak na odrbaný hranky dveří a lišt obouchaných od zdi garáže atd......

já osobně bych to spíš několikrát přetřel tou barvou , pak několikrát lakem..a následně to rozleštil nějakou leštící pastou do hladka...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od ice_man »

no mě právě děsí ten lak, je takovej zkrabacenej a vyboulenej.. do té doby než jsem tam dal ten lak, tak to bylo ok a nebylo to skoro ani vidět, tak mě napadlo to nějak vzít odlakovačem na nehty? Jestli tím něco neposeru na okolním laku?
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od vtuni »

no právě toho bych se bál...
spíš kousek 2000 smirku pořádně namočit a opatrně obrousit tím smirkem... ale určitě tu 2000 ne hrubší....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od ice_man »

smirkem se bojím, je to nový auto a nerad bych mu zk--vil kapotu ještě víc než je po tomhle mým zákroku.. :-( Zkusím to nějak rozleštit leštěnkou jestli to nepomůže, pak jinak už nevím :-(
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od Jarda S. »

ice_man píše:Nemáte někdo nějaký nápad co s tím? Krom přelakování celé kapoty :-)
příště nepoužívej ten krycí lak tim to akorát zviditelníš :mrgreen:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

ice_man
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 06.04.2008 15:56
Bydliště: Praha

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od ice_man »

díky za info, toho si všímám teď pokaždý, když kolem toho jdu :-D nedá se to nějak ten krycí lak teda sundat? Třeba technickým benzínem? Prosím pomožte
VW Passat CC, 2011, 2.0 tdi 103 kw CFFB, 6-ti kvalt

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Opravná sada laku od VW

Příspěvek od kmara »

Bez krycího laku ti ta barva sleze.. ted už s tím asi nic neuděláš. Jedině obrousit.. já jsem zadělával rýhy na autě a celkem se to povedlo..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“