koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

tornado1: na štítku není výrobní číslo?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

to možná je, ale ty navigace štítky nemají... prostě kradená navi nejde dohledat!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

aljosa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.09.2012 10:59

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od aljosa »

Nekupuj nic koupil jsem auto s navigací vydržela měsíc a to mám auto 10 metru od oken škoda peněz

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

doteď jsem byl zastánce origo RNS, ale poté co jsem viděl jak naviguje po Praze, tak musím obrátit. Jeli jsme v pravé poledne po dálnici od Kladna a potřebovali se dostat na Úvaly což je východ Prahy. A milá zlatá navigace nás ve všech možnostech vedla přímo přes Letnou, centrum, Vinohradskou a Černokosteleckou, byť jsem říkal, ať se Praha objede spodem, tak prej ne, není blbá :) Horší trasu jsem nikdy nejel, spoždění oproti plánu přes půl hodiny :fool: To samý zpátky z Vysočan na D1, běžně jezdím přes centrum, ale teď musela jet po jižní spojce, kde jako vždy chytnu kolonu, ale TMC nic nehlásilo. Zlatý TomTom s 5 let starýma mapama.
Takže za mě má RNS výhodu v originálním vzhledu a zobrazení na maxidotu, zbytek nahradí a i předčí kdejaké 2DIN rádio.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

mluvíš jenom o navigaci!!! co komunikace s origo soundsystémem? dynaudiem? to by jsi napojil jak? co zobrazování climatronicu? pakovacích senzorů? hlasové ovládání?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

tornado1: dynaudio nemám, zobrazování klimatroniku taky ne, stejně tak parkovací senzory a ani hlasové ovládání. Na klimatronik mi stačí standartní tlačítka, místo parkovacích senzorů se dá koupit neorigo kamera, která stojí o dost míň než origo senzory. Kdo má auto v plné palbě tak prosím, ale řešit každou chvíli vybrané auto a nedejbože, když to někdy pojišťovna neuzná, to si musí každý srovnat v hlavě sám. Já jsem řekl pouze vlastní názor.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

já jsem také řekl svůj názor.. taky záleží jaké jsou v navi mapy...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

tornado1: mapy zastaralé nebyly, byl v nich už nový pražský okruh. RNS je jeden velký kiks koncernu. Namontovat do auta krabičku s takovou cenovkou jenom na čtyři šroubky, je buď debilita nebo dobře promyšlený tah, jak vydělat nějaké korunky i po prodeji auta. Byl by problém naistalovat "střeva" někam do nepřístupné části auta a na palubku dát jenom displej a mechaniku???

aljosa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 09.09.2012 10:59

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od aljosa »

Jak už tady někdo napsal je to na hlavu ty si koupíš 510 kterou třeba mi ukradli budeš ji mit v autě asi měsíc když se zadaří a pak ti ji šlohnou protože nějaký borec zhání do pašíka 510 a nevymluvíš mu že mu dlouho nevydrží vlastně po republice cirkuluje jedna 510 a vydělavá akorat zloděj a prodejce .Ser.u na ni viděl jsem u borca měl rádio a na něm držák na tablet a v tom měl vše navi. filmy hudbu připojení na net když šel z auto tablet schoval do přihrádky a je klid

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

aljosa: tak tak. Sice nevím jestli je toto proveditelné, ale některé couvací kamery používají k přenosu obrazu wi-fi, takže ti teoreticky tablet může sloužit i jako obrazovka pro parkovací kameru :)

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

tornado1: jde upravit SW i v RCD 510 aby nevybíjelo baterku se starší GW nebo se člověk musí trefit?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

zatím se musí trefit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od uncompromised »

tornado1: jde nějak dopředu poznat, který sw je ten správný?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

stačí přípojit k vozu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: koupě navigace RSN 510 - prosím o radu

Příspěvek od mattock »

uncompromised píše:doteď jsem byl zastánce origo RNS, ale poté co jsem viděl jak naviguje po Praze, tak musím obrátit. Jeli jsme v pravé poledne po dálnici od Kladna a potřebovali se dostat na Úvaly což je východ Prahy. A milá zlatá navigace nás ve všech možnostech vedla přímo přes Letnou, centrum, Vinohradskou a Černokosteleckou, byť jsem říkal, ať se Praha objede spodem, tak prej ne, není blbá :) Horší trasu jsem nikdy nejel, spoždění oproti plánu přes půl hodiny :fool: To samý zpátky z Vysočan na D1, běžně jezdím přes centrum, ale teď musela jet po jižní spojce, kde jako vždy chytnu kolonu, ale TMC nic nehlásilo. Zlatý TomTom s 5 let starýma mapama.
Takže za mě má RNS výhodu v originálním vzhledu a zobrazení na maxidotu, zbytek nahradí a i předčí kdejaké 2DIN rádio.
to maš pravdu s tym navigovaním som ešte vačší šit ešte nevidel
je to na hlavu postavene , že musim jazdit s autom so vstavanou navi este s pripnutým mobilom , ktorý ma naviguje a podľa ktorého jazdim zaziaľ čo ta debilna RNS len prepočitava
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Navigace“