V10 zřejmě nedobiji do baterky v kufru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

V10 zřejmě nedobiji do baterky v kufru

Příspěvek od Radimurb »

Začalo mi zlobit auto z ničeho nic se začne rosvicet hlaska "imobilizer aktivní" parkrat se při startovani rozsvítí a zůstane svítit celou dobu než to chcipnu po krátké době nenastartuju vůbec, někdy jen klickem. Je vybita zadní baterka když to dam nabít přes kontakty u motoru do zadní baterky nic (mozna hodne malo) nevleze, musím to dávat přímo na baterku a chvíli to zas vydrží. Ví někdo co je špatně. Dik

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: V10 zřejmě nedobiji do baterky v kufru

Příspěvek od MMM8 »

MOje zásada baterku vždy odpojit!!a dobíjet odpojenou! Zadní originální akumulátor je GELOVÝ a vyžaduje jiný proces nabíjení než klasický !! U zadní baterky je nejaký elektromagnetický odpojovač ,nebo připojovač a myslím si že není trvale připojena do systému.

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: V10 zřejmě nedobiji do baterky v kufru

Příspěvek od MMM8 »

MOje zásada baterku vždy odpojit!!a dobíjet odpojenou! Zadní originální akumulátor je GELOVÝ a vyžaduje jiný proces nabíjení než klasický !! U zadní baterky je nejaký elektromagnetický odpojovač ,nebo připojovač a myslím si že není trvale připojena do systému. Dobil bych pořádně -odborně obě..Hlavně ta vepředu alespon mne se vybíjí ..každé dva měsíce ji dobíjím..Totiž jezdim kratke trasy ..

sakul1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2011 23:46
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: V10 zřejmě nedobiji do baterky v kufru

Příspěvek od sakul1 »

Já jsem si zabudoval "lepší" nabíječku přímo k baterce pod sedačku a semtam to připojím a pohoda. Jezdím krátké trasy. Baterky sem dal obě stejné Varty 110Ah a nemám problém.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“