Nabídka zimní clona

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od PlusOne »

Dymak píše:babajara: o cloně polemizovat nebudem, foto origo hrbu na vrata je třeba hýr, ikdyž je to odkaz na zadní difusor...http://www.f2tuning.cz/produkt/24002-vw ... r-csr.html

Nicméně cena za hrb od Drobka je víc, než dobrá... V DE to pod 100E nekoupíš
Já cenu za hrb nikde nevidím, jen za tu clonu...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

Kryt zadních dveří prodám za 800 na dobírku, uchycení je nalepením polyuretanem pastou. V krytu jsou nalepeny polyuretanové kostky, na ně se nanese z tuby polyuretan nebo silikon, já raději polyuretan a přitlačí se na otevřené zadní dveře, kryt se zajistí papírovou páskou, tak aby držel na daném místě. ( páska co se používá u lakování). Přebytečný polyuretan je lepší utřít papírovým ubrouskem namočeným v čističi nebo technickým benzínem. Nedoporučuji čistit acetonem nebo nitrem, kryt se totiž lepí nalakovaný a to nitro nemá čerstvý lak rád. To je vše o lepení.

ivailo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.11.2012 14:47

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od ivailo »

díky za info
:arrow: sz

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

Pokud by chtěl někdo ten hrb, tak je trošku rozdíl mezi 5kou a 5,5kou, tak napište na co to bude. Je samo možno poslat na 5.5 a dobrousit, ona totiž ta 5,5 má jinak ten spodek vrat. U 5ky je prolis dovnitř a u 5,5ky je zlom ven.

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

Zítra dodělám formu na zimní clonu B5, příští týden možno poslat, cena jako u 5,5.

Uživatelský avatar
matys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW údolí pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od matys »

Jak jsi na tom? Už bereš objednávka na B5?
Obrázek

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

Jasně. Už mám něco vyrobeno, ale ještě jsem v okolí nesehnal pašíka, abych to na něm vyfotil. Zítra by měla být v práci mladá paní z pošty a ta jezdí B5, tak to vyfotím a dám to tady, jinak kdo chce ať napíše adresu a typ Béčka a na druhý den to pude. Drobek

Uživatelský avatar
matys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 661
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW údolí pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od matys »

Objednáno
Obrázek

Uživatelský avatar
Salermo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.07.2012 09:53
Bydliště: Liberec

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od Salermo »

Zdarec, je nás hodně s maskou bez znaku. Bude varianta clony i bez prolisu na znak?

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

To bych musel celé předělat a udělat nové kopyto a to bych na to musel zase mít aspoň tři objednávky, ať se mi vyplatí dělat model a kopyto. To víš je s tím práce a někdo to musí zaplatit. Já za to beru 400 a z toho, Sto dvacet je poštovné. Takže žádná sláva, ale každá kačka dobrá. drobek

Uživatelský avatar
Vasilo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.06.2010 22:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od Vasilo »

Musím říct že ty háčky sem pochopil zaháknout za lišty v masce .. ale sedělo mi to na 2 lištu od spoda..
Ale aby to bylo tak jak má tak to chtělo dát na 3 docela hodinová piplačka s tím nechápal sem :) ale je to tam to je hlavní.
Passat B4 Variant combi 2.0 GL LPG - dříve
Passat B5 1.8 T - nyní

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od kvasky »

drobeki píše:To bych musel celé předělat a udělat nové kopyto a to bych na to musel zase mít aspoň tři objednávky, ať se mi vyplatí dělat model a kopyto. To víš je s tím práce a někdo to musí zaplatit. Já za to beru 400 a z toho, Sto dvacet je poštovné. Takže žádná sláva, ale každá kačka dobrá. drobek
Hodil bys fotku jak to vypadá na B5?

Komatsu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.11.2012 18:31

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od Komatsu »

Dymak píše:budu ti oponovat - jak se to může rychlejc ohřát, když do 90C (než otevře termostat) to přes chladič nejde?
ale jako designovej prvek to nevypadá špatně... i když je to podle mě na nic, tak to aspoň hezky vypadá
Určitě se to musí ohřát dříve,protože se do chladiče dostává voda z motoru od začátku nastartování.Termostat propouští malým otvorem.Děje se proto aby nedostala hlava dělo z ledové vody.

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

Vasilo píše:Musím říct že ty háčky sem pochopil zaháknout za lišty v masce .. ale sedělo mi to na 2 lištu od spoda..
Ale aby to bylo tak jak má tak to chtělo dát na 3 docela hodinová piplačka s tím nechápal sem :) ale je to tam to je hlavní.
Asi tak, našoubuješ to do těch děr, ale jen za konec závitu, otočíš to těma prackama dolů na třetí lištu od spoda, zatlačíš a dotáhneš ty dva šroubky. Já to poprvé nasazoval asi dvě minuty a teď , když to bere někdo ode mě, tak mu to dávám max. minutu. drobek

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Nabídka zimní clona

Příspěvek od drobeki »

kvasky píše:
drobeki píše:To bych musel celé předělat a udělat nové kopyto a to bych na to musel zase mít aspoň tři objednávky, ať se mi vyplatí dělat model a kopyto. To víš je s tím práce a někdo to musí zaplatit. Já za to beru 400 a z toho, Sto dvacet je poštovné. Takže žádná sláva, ale každá kačka dobrá. drobek
Hodil bys fotku jak to vypadá na B5?
Je to v podstatě to samé, jen oni to maj z plexi a u těch štoubků to, pokud to trochu více přitáhneš popraská. U toho laminátu nemusíš mít strach. Ale rozměr a tvar je stejný. Ještě mám formu na octavii 1 a 2ku, a na felicii. Použil jsem fotku z aukra, tam to prodávají. Já to ještě nevyfotil.
Přílohy
B5.jpg

Odpovědět

Zpět na „Bazar“