sedačky v G4 - rozdíl

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Eliapes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 06.08.2011 21:33

sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Eliapes »

Zdravím Vás borci, poradte mi prosím, mám jedničkovou oktávku a mám šedej interiér, líp se sháněj sedačky z golfa a i na našem foru to kluci řešili nějak, že je tam z golfa přehazovali. Já bych to vyřešil taky tak. Poradte mi prosím jestli je rozdíl mezi sedačkama z krátkýho auta nebo z varoše, Popřípadě, jestli budete vědět co do toho mám nacpat, díky!

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od kmara »

Sedačky z 5ti dvířka a varianta jsou myslím stejný. Jiný jsou akorát u 3dvířka. A jinak jsou různý druhy.. polosporty hranatý, kulatý, recara kožený, alcantara, atd. atd.
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Eliapes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 06.08.2011 21:33

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Eliapes »

kmara píše:Sedačky z 5ti dvířka a varianta jsou myslím stejný. Jiný jsou akorát u 3dvířka. A jinak jsou různý druhy.. polosporty hranatý, kulatý, recara kožený, alcantara, atd. atd.
Taky jssem si myslel že z třídvířka jsou jiný a pak to snad bude stejný, nechce se mi tolik solit do sedaček myslím, že do 3 tisic se pekny sehnat daj, obyč v alcantře

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Wíťa »

neni pravda 3dver je stejny jako 5ti dver. Jen jsou 3 dver sklopny ale uchyceni je stejny akorat variant ma jinak uchycenej zadni sedak tudiz nejde do octavky ty maj uchyceni vzadu jako 5ti dver G4 proste das do tve octavky bez problemu jakekoliv sedacky z celeho koncernu ze stejne rady A3, LEON TOLEADO OCTAVKA jen z G4 kombi nedas zadni spodek. Jen tohle jediny auto to ma jinak. Ostatni kombiky to maji jako hatchbacky.
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Eliapes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 06.08.2011 21:33

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Eliapes »

Dekuji!

caarloss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 03.11.2012 09:54

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od caarloss »

Dobre odpoledne,A jak Bora variant? Tam tedy pujdou sedaky z ceho koliv? Tedy krome G4 variant?
Nebo jedine z G4variant?
Diky za odpoved...
K.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od majrek001 »

chce to z varoše protože to má jinak uchycený spodek zadního sedáku, ale při nejhorším to přehodíš z původních
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Wíťa »

caarloss píše:Dobre odpoledne,A jak Bora variant? Tam tedy pujdou sedaky z ceho koliv? Tedy krome G4 variant?
Nebo jedine z G4variant?
Diky za odpoved...
K.
bora combi to ma jako golf combi
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od kanec.h »

ja mam v Bore variant sedaky z audi S3
predek jasnej a zadek sedi taky krome prdelniku jine uchyceni ale neni problem upravit....
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Farby
Člen klubu
Příspěvky: 236
Registrován: 07.10.2012 10:41
Bydliště: Severní Čechy

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Farby »

A jak se to dá upravit?? :( já mám boru sedan a sedačky GIV variant :( a nevim jak tam dostat ty spodky,tak jestli na to máte nějakej postup budu rád :)

oxi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.06.2009 21:42
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od oxi »

čau horní 2 fotky jsou sedáky z 5dveř. na kombíkovejch spodkách kam to jde tam zasuneš jinak to sedí pěkně . 3 fotka je kombíkovej molitan a hadr na 5dveř. spodku docela to jde zasunout za ten drát a co nebude držet dáš pásku el. zadrhovačku a bude to cajk . Někdo to jen položí bez spodní kostry ,ale to je na h***o .
Přílohy
P1040858.JPG
P1040860.JPG
P1040857.JPG

Uživatelský avatar
Farby
Člen klubu
Příspěvky: 236
Registrován: 07.10.2012 10:41
Bydliště: Severní Čechy

Re: sedačky v G4 - rozdíl

Příspěvek od Farby »

Tak dikes :-) v sobotu se na to vrhnu...dík moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“