Dveře spolujezdce nelze otevřít

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Rajdick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2010 23:43

Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od Rajdick »

Zdar lidičky, potřeboval bych radu. Nejdou otevřít dveře od spolujezdce a to vůbec. Jsou drženy motůrkem pro centrál asi zkrat či odešel nevím. Potřeboval bych se tam nejak dostat a vyřadit ho nemáte na to někdo nějaký trik abych nemusel rozlámat tapec ??
VW Passat kombi B5 1.9 TDI 81KW 4x4 r.v.98

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od smrtka.smety »

Asi blbá otázka ale manuálně klíčkem nejde?

Rajdick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2010 23:43

Re: Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od Rajdick »

smrtka.smety píše:Asi blbá otázka ale manuálně klíčkem nejde?

Bohužel nejde, ani když je odpojená baterka
VW Passat kombi B5 1.9 TDI 81KW 4x4 r.v.98

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od vwtom »

Dlouho jsem hledal na netu, ale není žádný trik na mrtvý mechanismus zámku. Taky mně to potkalo. Zámek se sekl. Sedadlo ven, ať máš místo a tapec sundáš klasickým postupem sám v pohodě aniž bys jej rozlámal. Až ho vyhodíš, tak zkusit pustit 12V přes svorkovnici na ŘJ ve dveřích, přímo do motorku centrálu. Mně tam šťávu pustil elektrikář, který věděl na který PIN svorkovnice to píchnout. Na 12V se to jen poškubávalo, ale nechtělo vyskočit. Už nebylo co více pokazit, tak tam fouknul 24V a šup, zámek vyskočil. Byl KO. Mám ho na stole, ale ještě jsem jej nekuchal. Pokud to s ním ani nehne, tak sundat stahovačku a celý mechanizmus zámku postupně rozštípat a vykuchat. Ve finále zjistíš, že jsi nenadělal žádnou škodu a foukneš tam nový zámek do 1000,- Kč. Je dobré, aby u toho byl někdo, kdo už někdy tapec a stahovačku sundával. Zamčené dveře vypadají zoufale, ale to zvládneš. Zas taková pakárna to není.
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od wrot »

ja to měl na zadních odešel mechanicky elektrika nepomohla jen delší majzlik a tři dobře mířené pak se to otevřelo dal jsem skoro novej (sehnal jsem ho tady v bazaru za 500) a krásně funguje

Rajdick
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 05.12.2010 23:43

Re: Dveře spolujezdce nelze otevřít

Příspěvek od Rajdick »

vwtom píše:Dlouho jsem hledal na netu, ale není žádný trik na mrtvý mechanismus zámku. Taky mně to potkalo. Zámek se sekl. Sedadlo ven, ať máš místo a tapec sundáš klasickým postupem sám v pohodě aniž bys jej rozlámal. Až ho vyhodíš, tak zkusit pustit 12V přes svorkovnici na ŘJ ve dveřích, přímo do motorku centrálu. Mně tam šťávu pustil elektrikář, který věděl na který PIN svorkovnice to píchnout. Na 12V se to jen poškubávalo, ale nechtělo vyskočit. Už nebylo co více pokazit, tak tam fouknul 24V a šup, zámek vyskočil. Byl KO. Mám ho na stole, ale ještě jsem jej nekuchal. Pokud to s ním ani nehne, tak sundat stahovačku a celý mechanizmus zámku postupně rozštípat a vykuchat. Ve finále zjistíš, že jsi nenadělal žádnou škodu a foukneš tam nový zámek do 1000,- Kč. Je dobré, aby u toho byl někdo, kdo už někdy tapec a stahovačku sundával. Zamčené dveře vypadají zoufale, ale to zvládneš. Zas taková pakárna to není.

Dík moc za radu hned jak bude čas dám se do toho a dám vědět jak sem dopadl.
VW Passat kombi B5 1.9 TDI 81KW 4x4 r.v.98

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“