Radio BETA+CD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slider
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Radio BETA+CD

Příspěvek od Slider »

Ahoj, koupil jsem k origo radiu CD, vede z toho jeden kabel, který jsem zapojil do radia. Svítí mi kontrolka CD, můžu přepnout na CHANGER, poté mi zase skočí z5 na CD, což je asi v pořádku, protože changer nemám :-) ,ale když tam strčím CD, tak nehraje... Na rádiu se něco objeví....ale neslyším, že by se CD roztočilo a když zapnu světla, tak se mi tlačítka nepodsvítí... Může to být někde bloklé v nastavení, nebo je to totálně mrtvý? :-( Zkoušel jsem tady na foru hledat podobný problém,ale nic jsem nenašel.... Děkuju za rady

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od majrek001 »

když na radiu máčkneš cd tak ti to nenajede když máš vložené cd a přeplé na CD-player?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od duduh »

Je to tedy jen CD přehrávač (ne charger) a ten BETA nemusí podporovat.Co je to za typ CD?

Uživatelský avatar
Slider
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od Slider »

origo cd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od majrek001 »

myslím, že myslel formát cd jestli to je klasika audio track a né mp3 a podobné formáty zkus dat CD a zmáčknout 1 nebo dvakrát na cd mělo by se to přepínat jakoby mezi changer a cd player
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Slider
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od Slider »

No jasny,ja to pochopil...format WAW a jeste to bylo original CD...prepina to mezi Changerem a CDckem,sezere to CD,na radiu to neco napise,ale neroluje to ,tak si neprectu co presne to je.Nejsou podsviceny ty dve tlacitka,sviti pouze ta kontrolka CD,nebo CD Changer.Pokud to sezere cd,tak se rozsviti i pod dirou na CD.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od duduh »

Začneme tedy z druhé strany.Bylo funkční?Nedávej tam opravdu tu pálenou placku ale orig. a bez MP3.

Uživatelský avatar
Slider
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od Slider »

Do tretice...je to originalni cd koupene z kramu!Je mi jasny,z to nepodporuje MP3 a nemusi to cist nektere druhy palenych CD.Hlavne me zarazi,ze se mi ani nepodsviti ty kulaty tlacitka...nema to nekde pojistku,nebo neco takovyho?
Ale zase na 2. stranu kontrolka CD,nebo changer se prepina a kdyz to sezere CD,tak se rozsviti pod dirou na CD ta cara.Na radiu naskoci nejakej text,ale "neroluje"tak nevim co presne to je....Prepinat tracky nejde....Ten kluk co mi to radio prodal,tvrdi,ze do posledka chodilo a ze kdyz mi to nepujde,tak mi vrati penize....Tak si myslim,ze by to melo byt v pohode....Koukal jsem zezadu a jsou tam jeste 2 zdirky...jedna je na Changer a ta druha nevim....ma jenom 2 piny...na co to je?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od majrek001 »

tak to osvětlení je zase jiná kapitola nemá to nic společného s funkci jistě sis ze zadu přehrávače všiml ještě zásuvky s dvěma piny to je právě na podsvícení těch koleček.. kontrolky ty svítí z napájení autoradia

když podržíš tlačítko set (kulatý) na radiu najedeš do menu kde si můžeš přepnout text na rolovací tedy alespoň u gammy
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Slider
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od Slider »

Aha a da se sehnat ten kabel,nebo to muzu propojit normalnima odizolovanejma konektorama,abych neco nevyskratoval....Da se nekde sehnat schema zapojeni toho radia s CD mechanikou?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od majrek001 »

tak na radiu vzadu jsou popsané piny v konektorech jinak tady třeba http://www.michaelneuhaus.de/golf/golf4stecker.htm#beta" onclick="window.open(this.href);return false;

a konektor by jsi asi samotný sehnal, ale dotáhl bych to osvětlení radia
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio BETA+CD

Příspěvek od delong »

Slider píše: na radiu to neco napise,ale neroluje to ,tak si neprectu co presne to je
A čo ide prečítať? Sú tam len neúplné znaky alebo čiarky ? Napájacie napätia sú OK ?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“