Mikrospínač v zámku

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Mikrospínač v zámku

Příspěvek od Filas »

Nevite kde sehnat náhradní mikrospínač do zámku? Dnes jsem ho vypreparoval protože je nefunkční: Obrázek

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od pohodarkajik »

nj, nekdo neumi hledat :-D http://www.cc-autodily.cz/mikrospinac-5a-250v" onclick="window.open(this.href);return false; staci ? kdyz si zadas jen do googlu micro spinac zamku, vyjede ti to asi milion odkazu a obrazku :-)

temik.sk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.11.2012 12:29

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od temik.sk »

Ahoj, to je ten co spina interierove svetlo? Ak hej, tak ani mne nefunguje ale neprisiel som na ato to rozobrat.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od pohodarkajik »

jj to je ten co rozpoznava otevreni dveri, samotnej origo spinac se rozebrat neda, pouze koupit novej a naletovat na nej puvodni dratky, ja to resil na jednom zamku tak, ze jsem mel funkcni origo spinac a letoval jsem primo na plosnaku v zamku

temik.sk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.11.2012 12:29

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od temik.sk »

Ale da sa ho vymontovat? Mas foto zamku na ktorom mieste sa nachadzal ten mikrospinac?
Diky

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od pohodarkajik »

nekde se da vymontovat nekde ne, ja mam facelift a tam byl jen nalisovanej a co sem delal pred faceliftem, nebo starou octavku, tak ty to maj na plisku, kazdopadne kdyz vyndas zamek, hned uvidis kde se nachazi a jak drzi

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od Filas »

Dá se vymontovat, když vyndáš zámek, tak je vidět, je venku zespodu na zámku přímo v plechu. Akorát problém je, že je v plechu nalisovanej na těch 2 plastových kolíčcích, na kterých drží. Když jsem ho vyndaval, 1 kolíček se mi ulomil. Ten spínač z odkazu jsem našel a dalších asi 20 stejnejch na jinejch stránkách. Problém je, že nemají ty kolíčky na kterých v Lupu drží. No asi my nezbyde, než objednat tenhle, a doufat, že se mi ho tam nějak podaří připevnit.

temik.sk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.11.2012 12:29

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od temik.sk »

Prosim ta napis potom aky typ spinaca si kupil a ako si tam namontoval. Caka ma to iste, len pockam na tvoju skusenost :)
Diky

Uživatelský avatar
Filas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 30.05.2008 14:53
Bydliště: Praha - Západ

Re: Mikrospínač v zámku

Příspěvek od Filas »

Jo, určitě dám vědět, potřebuju to co nejdříve vyřešit. Namonotval jsem alarm a bez toho spínače se auto samo zamyká.

Odpovědět

Zpět na „Lupo“