zatéká do auta

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
lukyxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

zatéká do auta

Příspěvek od lukyxy »

ahoj chci koupit golfa V combi, ma panoramatickou strechu a chci se zeptat jestli mel nekdo problem se strechou a zatekanim do auta. Nasel jsem na podlaze u ridice trosku vody po velkem desti. Cim to muze byt a da se s tim neco delat?
Dekuji mooc za odpovedi. :thanks:

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: zatéká do auta

Příspěvek od saax »

Jde o to kudy ta voda teče... Mě třeba do auta nateklo čelním sklem-asi povolilo lepidlo, po přelepení skla byl klid.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: zatéká do auta

Příspěvek od Tomášek »

nema to tam nejaky odtokovy kanaly, jako kdyz je šibr?

Etx133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.06.2012 22:43

Re: zatéká do auta

Příspěvek od Etx133 »

Mě u VW Polo classic zatekalo u spolujezdce jak je kabinovej filtr tak bylo odtržený tesnění stačilo to podlepit a je klid
Naposledy upravil(a) Etx133 dne 07.12.2012 16:58, celkem upraveno 1 x.

Etx133
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.06.2012 22:43

Re: zatéká do auta

Příspěvek od Etx133 »

Etx133 píše:Mě u VW Polo classic zatekalo u spolujezdce jak je kabinovej filtr tak bylo odtržený tesnění stačilo to podlepit a je klid

unnamedno.21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 16.03.2012 20:31

Re: zatéká do auta

Příspěvek od unnamedno.21 »

lukyxy píše:ahoj chci koupit golfa V combi, ma panoramatickou strechu a chci se zeptat jestli mel nekdo problem se strechou a zatekanim do auta. Nasel jsem na podlaze u ridice trosku vody po velkem desti. Cim to muze byt a da se s tim neco delat?
Dekuji mooc za odpovedi. :thanks:
taktiez mame Golf V combi s panoramou, takze ti viem co to povedat ....
golfa sme kupili po zime , spociatku vsetko super ( teraz hovorim len o streche) - po 2-3 mesiacoch som zrazu spozoroval, ze predne stlpiky u vodica a spolujazdca su mokre - cez tesnenie dveri a stresny tapacir som nakukol a bolo vidiet,ze odniekal voda kvapka - steka po tapacira na stlpiky a cast dokonca az dole k prahovym listam.zadne stlpiky boli v poriadku.
takze na dalsi vikend sme sa s otcom odhodlali zlozit tapacir v garazi a pozriet sa co tomu je ...
stresny tapacir sme davali dole prvy krat - takze nam to trvalo trosku dlhsie ale nakoniec sa vsetko uspesne podarilo - chce to cas a trpezlivost- po tapacire su tahane kable ktore ovladaju strechu a bohvieco co este, takze trebalo davat pozor aby sa to nepotrhalo..
ked sme mali tapacir dole hned sme videli je chyba - odtokovy kanalik od vodica (aj spolujazdca) bol spojeny s hadickou ktora vodu odvadzala von s auta - chyba bola v spojke ktora spajala kanalik a hadicku - netesnila a okolo spojky voda kvapkala - riesenie bolo hned na svete - riadne sme to vysusili a silikonom sme spojenie hadicky s kanalikom krasne utesnili. ked to vyschlo tak sme tesnenie otestovali - liali sme do odtokoveho kanalika vodu a bolot eda vidna ci to tesni / netesni . kedze sme to spravili poriadne, silikon drzal -> vsetka voda sla von s auta. zadne stlpiky boli dobre, takze sme do nich zbytocne nesparali.

auto jazdi na uzemi Kysúc na slovensku a ze tu teda prsi, leje dost casto a silno a o zime ani nehovrim tak zatial nezatek nikde, vsetko je v poiadku.auto casto stoji cely den na dazdi a vnutri ani kvapka takze nieje problem .
takze by som ti doporucil zlozit tapacit - skontrolovat tesnenia - buch ich vymenit alebo riesit silikonom ako som uz spominal.
nieje to nic extra zlozite staci zakladne naradie, cas a trpezlivost ... ;)
ak tak napis este SS.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“