Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od smrtka.smety »

Vždyť to píšu...

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od Goauld »

smrtka.smety píše:Tak když se nechám zamknout zevnitř tak se nedostanu ven...
Ale v lampičkách žádné čidlo není.... jsou tam dvě žíly na žárovku...VAGem jsem zkusil akční členy, ale to otestovalo světlo, centrál a diodku... siréna tam není... ještě to ukázalo šíbr ale ten nemám...
Šíbr je asi univerzální povel, nebo je to jenom špatně přizpusobená jednotka. Niméně tovární alarm, ani poloalarm nemáš, takže spínač kapoty mít taky nemusíš.
Jak pišeš když se necháš zamknout v autě, případně se tam sám klíčem zvenku zamčeš přes ztaženy okynko, tak bys neměl zevnitř otevřít dveře. Ty dveře ktery otevřít pujdou mají "špatny" zámky a nezamykají na safe polohu, která brání tomu otevření zevnitř. Ale většinou se to dá lehce opravit propájením kontaktů v zámku.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od smrtka.smety »

Na ty kontakty se chystám po zimě.... mám trochu vysledovaný, že kkdyž mám zapnutý zamykání po rozjezdu, tak po odstavení auta a zamknutí bliká dioda na první pokus.... as se ty zámky rozhejbou.

No ten alarm mě štve, i když se tu moc nekrade, budu doufat, že tu plečku nikdo neštipně a v autě není nic moc co vzít...

Ještě poslední dotaz - v kufru mám zámek, teda jestli se tomu tak dá říct, klíč tam strčím, ale už ho neotočim ani do prava ani doleva... k čemu to tam teda je?

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od pohodarkajik »

k otevreni dveri, ale mas v nem tolik bordelu ze je zarostlej, takze vyndat, vycistit, namazat a mel by chodit


Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od Goauld »

Stačí do něho nastříkat WD40 a většinou to pak de rozhejbat. Pokud ovšem někdo před tebou neměnil zámky a není jinej než tvůj klíč.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
smrtka.smety
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 30.07.2012 13:26

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od smrtka.smety »

Spíš bude jinej zámek... ten se ani nehne. Po zimě budu nechat lakovat ten hliník okolo kliky a zámku, je to podebraný tak se uvidí....

Uživatelský avatar
lifty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 21.10.2012 21:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Jak otestovat trezor - kapota, dveře - auto nereaguje

Příspěvek od lifty »

No já jsem si taky nemyslel že mám alarm, že se mi auto jen zasejfuje. Ale včera mě to vyvedlo z omylu když jsem si sednul tak jsem si zmáčknul zamčení na dálce. Nějak jsem si to ani neuvědomil a otočil jsem klíčkem v zapalování a v tom to začlo neskutečně řvát :D
ex - GOLF IV 1.8T GTI

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“