Motor nemá výkon a mírně cuká + kouř - asi olej

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Zamčeno
Werty.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 29.11.2012 20:09
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Motor nemá výkon a mírně cuká + kouř - asi olej

Příspěvek od Werty.cz »

Zdravím, dnes po ujetých asi 50ti km mi začala problikávat kontrolka oleje při průjezdu kruhovým objezdem, hned na nejbližší bezínce jsem olej dolil, potom se neoběvovalo nic, až najednou mi přestal Golfík (motor 1.6 SR) táhnout. Přidává, ale velice pomalu, po dálnici se sotva dostal na 110km/h, tak jsem ho zbytečně nevytáčel. Na 1,2,3 r. stupneň motor lehce cuká, není to takové typické cukání, pouze s autem "houpe". Doma před barákem, když jsem nakoukl pod kapotu, valil se dým spoza výfuk. potrubí :baseball: že já jsem ho kupoval. Prosím, nemáte někdo představu co by se mohlo dít? Ráno ještě mrknu na hladinu oleje, chtěl bych znát vaše teorie, téměř jistě někde utíká olej :roll: ale mělo by ho tam být dost, když se mi kontrolka nerozsvítila.
FabkaII TDi

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Motor nemá výkon a mírně cuká + kouř - asi olej

Příspěvek od 11mAjA11 »

Použít funkci HLEDAT zde http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=72" onclick="window.open(this.href);return false; .
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“