zatékání do pašíka

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Zamčeno
pítrs 11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 19.12.2012 17:20

zatékání do pašíka

Příspěvek od pítrs 11 »

ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde jsou odvody vody v mot. prostoru, b-5, u řidiče mám mokrý koberec, v létě jsem měl mokro za řidičovou sedačkou z výdechu topení, ale mokro že koberec čvachtal, tak jsem to malinko zkoumal, v mot prostoru je v pravém rohu nějaká krabice s pojistkami, za ní jsem objevil nějakej binec listí apod, tak jsem to zkoušel oddělat, nejde mě to, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je tam nějakej ten odtok at s tím zbytečně neválčím, dík Petr

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: zatékání do pašíka

Příspěvek od amg124 »

Odtoky jsou u baterky. Já řešil ten samý problém. Taky bordel okolo té krabice. Všechno jsem měl už vyčištěný a utešněný, ale pořád tam teklo. Nakonec jsem tu krabici musel vyndat, je v ní počítač, pod ní je veliký otvor s kabely vedoucími do palubky, okolo je gumové těsnění a pod ním byl další bordel. Vyčistil jsem, přetáhnul silikonem a od tý doby je klid.
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

pítrs 11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 19.12.2012 17:20

Re: zatékání do pašíka

Příspěvek od pítrs 11 »

jo dík za radu, budu to muset udělat stejně, ale asi až na jaře, venku se to moc nedá ted, ahoj

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: zatékání do pašíka

Příspěvek od Martin. D »

Sekce Passat B5/5.5

Zamčeno

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“