Jak otevřít zaseknuté dveře

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od Hudy »

Tak zámek vyhořel,rozpadla se mechanika vevnitř,dveře jasně že zavřené,prej hrozná práce(moje manželka mu říká že opovaž se něco poničit)říkal že to musel opatrně rozdělat,a zámek rozpárat šroubovákem,na jednom šrůbu byla strhnutá hlavička (torx) tak ho musel odvrtat.Nový origoš zámek stojí 3 hadry normálně.Meggy ho prodává za 2.7 litru a ten má super ceny.Náhrada mi nebyla doporučována protože se neshoduje s id číslem,tak to jsem rovnou zavrhnul.No a celkový čas rozebrání trval 4 hoďky

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od M@ty »

Já to měl v létě také.Mě čudl ve dveřích jezdil,ale zámek nepremával a neotvíral.Dal jsem to známemu v servisu,ať si to užije on a za chvíly to měl a nic nezničil.I ten zámek pak šlapal,ale mou důvěru už neměl a koupil jsem tu repliku v Elitu za 700,- Zatím otevírám...
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od Hudy »

Já zatím co můžu tak na Pášovi dávám origoš,doufám že bude ještě aspoň 10 let sloužit

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od Hudy »

Tak hotovka,mám to opraveno,cenovka 4.500kč,celkem pálka ale hlavně že to zamykáá

PASSAT_81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 07.02.2008 17:41
Bydliště: Telč

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od PASSAT_81 »

:-) a taky mam totez zaseknute dvere. Vcera se mi stalo :-( ale mam venku tapec, plech. Takze zbyva neco udelat se zamkem a jak jste udelali vy. Samezrejme bez nasili na auticko ale rad by bylo jednoduse... uz mam objednan novy zamek a chci byt uz pripraveny...Diky za poradu!!

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od Hudy »

Kámoš říkal že jak to otevíral musel šroubovákem a sikama vylámat zámek

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od pohodarkajik »

už jsem to tu psal nekolikrat, pokud mas sundanej tapec, funguje mechanicka cast (nejcasteni se podela el. cast) tak staci hodne zatahnout za tahlo co de ke kolicku v tapecu, nebo nejlip zatahnout primo za ten mechanizmus zamku (nekde jsem daval i fotku kde a jak co) a mel by se odemknout, pak otevrit dvere a hura na vymenu

PASSAT_81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 07.02.2008 17:41
Bydliště: Telč

Re: Jak otevřít zaseknuté dveře

Příspěvek od PASSAT_81 »

Nakonec se mi povedlo sundat zamku, mechanismus zamku byl spatny. Musel jsem polamat tu plastovou krabicku a pak to diry zamku sroubovakem , najednou otevrelo. Netrvalo mi to dlouho.
pohodarkajik píše:už jsem to tu psal nekolikrat, pokud mas sundanej tapec, funguje mechanicka cast (nejcasteni se podela el. cast) tak staci hodne zatahnout za tahlo co de ke kolicku v tapecu, nebo nejlip zatahnout primo za ten mechanizmus zamku (nekde jsem daval i fotku kde a jak co) a mel by se odemknout, pak otevrit dvere a hura na vymenu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“