Pašík nestartuje

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

rknajfl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 05.01.2012 21:30

Re: Pašík nestartuje

Příspěvek od rknajfl »

už se problém vyřešil? pokud ano tak prosím o chybu jaká to byla mám ten samí problém...pohasínají mi kontrolky ale po nastartování vše ok.. zatím startuje..

whitebeardcz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.03.2009 10:07

Re: Pašík nestartuje

Příspěvek od whitebeardcz »

rknajfl píše:už se problém vyřešil? pokud ano tak prosím o chybu jaká to byla mám ten samí problém...pohasínají mi kontrolky ale po nastartování vše ok.. zatím startuje..
Je to spínací skříňka nebo konektor k ní. Koukni tam.

springer1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.12.2013 15:09

Re: Pašík nestartuje

Příspěvek od springer1 »

mám podobný problém s pašíkem, mám 1.9 tdi 96kw 2003, občas se mi stane že starter i motor točí ale nenaběhne mi kontrolka žhavení, a nenastartuji. relé žhavících svíček to není ale je to relé zásobování proudem řídící jednotku přímého vstřikování nafty umístěné v prostoru motoru na straně řidiče pod čelním sklem, je to plastový box s touto řídící jednotkou a v tom boxu je také relé které je problémem se startováním. má označení 443951253aa - svorka 30 ozn. 219... stačí vyměnit a jede se dál....

whitebeardcz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.03.2009 10:07

Re: Pašík nestartuje

Příspěvek od whitebeardcz »

U mě to byla přímo spínací skříňka. Vyměnili jsme ji a od té doby pašík startuje jako víno. Měl jsem jenom problém s typem, koupil jsem ten druhej, teď nevim jestli to měla být ta kratší nebo naopak delší :) Ale druhou se mi podařilo prodat, tak to bylo v pohodě :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“