Poptávka - Pravý zadní zámek + mechanizmus kliky + plynová vzpěra kapoty - Ukonceno-

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
zip-mdproduction
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 10.03.2008 17:56
Bydliště: Senomaty, okres Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Poptávka - Pravý zadní zámek + mechanizmus kliky + plynová vzpěra kapoty - Ukonceno-

Příspěvek od zip-mdproduction »

Zdravím klubáci sháním výše uvedené díly.

Pište nabídky s cenou prosím

Díky Zdeněk
Přílohy
3880.jpg
4933z58-trmen-kliky-pr-i-zd-dveri-p_i118282.jpg
6250_1.jpg
Naposledy upravil(a) zip-mdproduction dne 19.01.2013 07:03, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
zip-mdproduction
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 10.03.2008 17:56
Bydliště: Senomaty, okres Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka - Pravý zadní zámek + mechanizmus kliky + plynová vzpěra kapoty

Příspěvek od zip-mdproduction »

Tak tu máme vyvolávací nabídku 500,- která vyhrála :pleasantry:

Díky všem ostatním

Uživatelský avatar
zip-mdproduction
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 10.03.2008 17:56
Bydliště: Senomaty, okres Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka - Pravý zadní zámek + mechanizmus kliky + plynová vzpěra kapoty - Ukonceno-

Příspěvek od zip-mdproduction »

ADRESÁT : KOCKAR
Čau, tak jsem se dneska dostal na výměnu vzpěry a potkalo mě nečekané překvapení. Asi jsem zapomněl do inzerátu napsat, že sháním FUNKČNÍ díly!! Vzpěra je vyběhaná stejně jako ta co tam mám já, takže haupnu nahoře neudrží. Super... Zítra mám v plánu vyměnit ten zámek a kliku, tak jsem zvědavej, co mě čeká za překvapení tam.... On už samotnej styl balíku mě celkem překvapil. No budiš, pro příště jsem se ponaučil...

Uživatelský avatar
zip-mdproduction
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 10.03.2008 17:56
Bydliště: Senomaty, okres Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka - Pravý zadní zámek + mechanizmus kliky + plynová vzpěra kapoty - Ukonceno-

Příspěvek od zip-mdproduction »

zip-mdproduction píše:ADRESÁT : KOCKAR
Čau, tak jsem se dneska dostal na výměnu vzpěry a potkalo mě nečekané překvapení. Asi jsem zapomněl do inzerátu napsat, že sháním FUNKČNÍ díly!! Vzpěra je vyběhaná stejně jako ta co tam mám já, takže haupnu nahoře neudrží. Super... Zítra mám v plánu vyměnit ten zámek a kliku, tak jsem zvědavej, co mě čeká za překvapení tam.... On už samotnej styl balíku mě celkem překvapil. No budiš, pro příště jsem se ponaučil...

Tak zbytek zatím OK, takže nakonec se to i přes tu vzpěru, kterou jsem koupil novou, vyplatilo. Díky

Odpovědět

Zpět na „Bazar“